Skocz do zawartości

Chevy Titan 1/25 AMT


elefantes

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - jeśli wałek jest za krótki, to trzeba znaleźć jakąś jego część któa ma średnicę około 3 mm, wyciąć tę część i potem zastąpić ją odpowiednio przyciętym fragmentem ramki wtryskowej - dobry darmowy materiał Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... możecie pisać,pytać a elefantes i tak wam nie odpowie...oni nie odpowiada tylko wstawia zdjęcie z przebiegu pracy..

 

Witaj, może ma taki styl, jego prawo, ale mogę Cię zapewnić, że zagląda tu i czyta, to co piszemy w temacie.

 

A tak apropo modelu, pomiędzy bliźniakami na pierwszej napędowej, z prawej strony, jest jakoś większy rozstaw niż na innych. Albo, na obu na tej osi,nie jestem pewien, magia fotografi. Na tym gdzie model "stoi" na oponach widać, jakby druga oś napędowa dawała cień i nie dotykała podłoża.....

 

Pozdr M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Po wakacyjnych wojażach i krótkim epizodzie w trzypiątce: viewtopic.php?f=68&t=39604

wracam do prac nad Tytanem, a właściwie próbuję sobie przypomnieć co jest jeszcze do zrobienia

 

Ale po kolei: dorobiłem wycieraczki i osłone przeciwsłoneczną, no i zmontowałem cały układ wydechowy.

Nie podoba mi się to, że silnik tak opada, instrukcja jest nieczytelna więc tłumaczę sobie, że tak ma być i już...

Uwaga na siłowniki mocujące kabinę!!! Na pewno nie można ich tak zamontować jak pokazuje instrukcja.

Ja troszkę je zmodyfikowałem po swojemu (tradycyjnie założyłem dwa "lewe"), dzięki czemu będę sobie mógł ściągać kabinę w razie potrzeby.

Na razie kilka fotek, a w następnym wejściu przymiarka całości.

 

6e901fcf03509803med.jpg

 

1f2d5cd2d70ac2bfmed.jpg

 

6dffcf9e44d10adcmed.jpg

 

870ae3781be24c40med.jpg

 

4b74facbf248f559med.jpg

 

339f58c9db42606emed.jpg

 

Pozostaje jeszcze na koniec wszystko dobrudzić/doczyścić i będziemy na finiszu.

Pozdr. cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za słowo otuchy. Za długo, za długo się ciągnie ta relacja...

 

Kabina osadzona. Przedni zderzak podniosłem troszkę do góry, bo dosyć duży prześwit wyszedł między nim, a kabiną. Zastanawiam się jeszcze nad przecierką suchymi pędzlami co niektórych elementów, a tymczasem ostatnie już zapewne fotki warsztatowe.

 

acde31131f97bd72med.jpg

 

0dd877682638b260med.jpg

 

7bd561923aa93591med.jpg

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wykonany model Pomyśl nad zmianą anten na dachu bo te są strasznie grube i raczej szpecą, a nie dekorują model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, wakacje zakończone. Jak wpisał powyżej Kolega, trzeba zmienić. Mam pytanie, czy przednie koło nie powinno mieć jakiejś osłony ( american truck, nie moja działka).

Marcin, zmieniłeś fotke czy też wygląd ???

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już Andrzeju odstawiłem model na półkę, bo chcę go mieć już z głowy, a poza tym, to mam już chrapkę na Alaskana Haulera i musiałem jak najszybciej zwolnić miejsce w warsztacie

Co do osłony przednich kół, pewnie przydałby się jakiś szerszy zderzak, ale w tym modelu tak właśnie to wygląda. Może jakby dało się obniżyć kabinę, to i zderzak byłby niżej

 

ps

Wpadłem pod kosiarkę Mirek i tak sobie teraz wyglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.