Skocz do zawartości

Tiger I initial-Dragon 1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Te kurzenie od spodu IMHO dziwne, odpryski też średnio mi się podobają. Kształtem i rozmieszczeniem niby ok, ale jakby mniejsze jeszcze były... Rdza na rurach za "gruba" mogłeś też kolor złamać jakąś pastelą. Jakiś brązowy wash by się przydał w gąski. Siatek na grile w zestawie nie było? Pozatym model jak najbardziej ładny, w Twoim stylu można powiedzieć ;) Ogólnie mi sie podoba, choć kilka rzeczy zrobiłbym inaczej ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Siatek na grile w zestawie nie było?

To Initial - nie koniecznie musiał je posiadać ;)

 

Tylko zastanawia mnie, co robią na tyle te wielgaśne śruby :Question:

To nie śruby, tylko pokrywy wlewów paliwa i cieczy chłodzącej.

 

Model całkiem ciekawy - ale odpryski są przesadzone; kurzenie też jest trochę nieracjonalne.

 

Pozdrawiam,

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ok tylko te odpryski przeszkadzają wyglądają strasznie sztucznie tak jakby były malowane ręka układają sie w długie paski, dodaj ich więcej rozmieszczonych nieregularnie. Przydał by się jeszcze jakiś wash brązowy albo z umbry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto podejmuje sie budowy Tygrysa robi go na swój sposob jedni powielaja historyczne schematy kamuflarzu przezco ich maszyny wygladaja realistycznie inni robia malowanie całkowicie "po swojemu" i wkladaja w model wlasne pomysły i inwencje twórczą nie wszystkim sie to podoba (i nie musi tak naprawde)

 

Ja uważam ze model jest świetnie pomalowany od strony technicznej jednak sam dobor kolorów jest troche niezabardzo z tyłu jest ostra rdza a na pancerzu i kołach za jasny kolor troche to niewspółgra ale sam model oceniam bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model wygląda super !

 

Mam jednak pytanie :

1.) czy zakurzenie błotników to efekt areografu czy suchych pasteli - i jak generalnie zostało to wykonane.

2.) jak wykonane są rdzawe plamy na całym pojeździe ?

(czy jest to znów efek suchych pasteli czy po prostu rozlana farba wytarta wacikiem ?)

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak pytanie :

1.) czy zakurzenie błotników to efekt areografu czy suchych pasteli - i jak generalnie zostało to wykonane.

2.) jak wykonane są rdzawe plamy na całym pojeździe ?

(czy jest to znów efek suchych pasteli czy po prostu rozlana farba wytarta wacikiem ?)

 

1.Kurzenie wkonalem aerografem

2.Rdza to farba olejna dla plastyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.