Skocz do zawartości

Waffentrager Alan 1:35


Kriston

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem przedstawić swój kolejny model, jest to Waffentrager firmy Alan. Model wzbogacony lufą od RB. Kamuflaż to moja własna wizja tego pojazdu, myślę że nie wyszedł najgorzej.

 

sdc15380v.jpg

sdc15394d.jpg

sdc15393r.jpg

sdc15377.jpg

sdc15396e.jpg

sdc15395.jpg

sdc15392.jpg

sdc15383.jpg

sdc15382.jpg

sdc15396m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba to co zrobiłeś z tym modelem

Ale widzę że kolega też zdarł bandaże z kół wybacz ale musiałem to napisać widząc tą galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonany czysto ale weathering/ślady ekspolatacji masz prawie zerowe, na poziomie gotowców robionych przez Dragona, to jest projekt w połowie pracy.

 

Abstra:bip:ąc od tego modelu musisz popracować z glaze'ami/washami/filtrami no i pigmentami, do tego śmielszy drybrushing i będzie dobrze.

 

P.S. Co to za pomysł z tymi bandażami ma to podstawy w faktach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba to co zrobiłeś z tym modelem

Ale widzę że kolega też zdarł bandaże z kół wybacz ale musiałem to napisać widząc tą galerie.

 

No właśnie nie zdążyłem zabrać głosu w tamtym wątku bo został usunięty a widziałem że toczyła się tam dyskusja na temat tych nieszczęsnych bandaży powiem tak: sugerowałem się zdjęciami które znalazłem w sieci tymi muzealnymi a także wykonanymi modelami przez innych modelarzy gdzie nie ma żadnych bandaży i koła są stalowe druga rzecz w zestawie były dwa komplety kół jedne z bandażami drugie bez i wybrałem te bez.

 

Śliczny , ale czy aby napewno toto z boku to tyczki artyleryjskie czy chyba bardziej wycior ? . Ale skoro to "nierprawdziwek" to może i tak być.

co do tyczek jedni malują je tak inni jako wycior nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

 

Wykonany czysto ale weathering/ślady ekspolatacji masz prawie zerowe, na poziomie gotowców robionych przez Dragona, to jest projekt w połowie pracy.

 

Abstra:bip:ąc od tego modelu musisz popracować z glaze'ami/washami/filtrami no i pigmentami, do tego śmielszy drybrushing i będzie dobrze.

 

nad tymi wszystkimi technikami pracuję nie mam jeszcze dużego doświadczenia w brudzeniu modeli i śladami ich eksploatacji zawsze sięboję że przedobrze i nie będzie widać np. kamo nad którym się namęczyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Jeżeli się nie mylę to chyba taki jeden walczył, a po wojnie znalazł się u Sowietów i teraz chyba jest w Kubince. Przychylam się do opinii na temat brudzenia taki "czysty" jest jakiś nijaki. Pojazd ten jeżdził na stalowych kołach bandaże do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro to "nierprawdziwek" to może i tak być.

 

Prawdziwek, prawdziwek, a raczej prawdziwe. Wyprodukowane i na dodatek walczył. Później 1. przejęty przez Rosjan i przez nich testowany.

 

"Tyczki" pomalowane są prawidłowo.

 

waffentraeger.jpg

 

waffentraeger2.jpg

 

TankoMaster #3/2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.