Skocz do zawartości

IS-2 Zvezda 1:35


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I dodaj drugi jaśniejszy (ale nie za bardzo aby nie było zbyt dużego kontrastu - tak z 2-3 tony jaśniejszy) kolorek pigmentu na ten brąz aby była wariacja. Fajnie Ci idzie ten "Sztalin".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymęczy mnie ten Stalin. Ostatecznie wyszło tak:

onj3.JPG

8ckt.jpg

9en0.jpg

18i4.jpg

rdum.jpg

h1tg.jpg

5eu5.jpg

xfrq.jpg

zp0g.jpg

d24t.jpg

x88.JPG

 

Proszę pisać co jeszcze jest do poprawy, tego nie zauważyłem.

PS. Chciałbym teraz wszystkim serdecznie podziękować za to, że byli ze mną od samego początku i wspierali mnie swoimi sugestiami dotyczącymi mojej pracy. Szczerze powiedziawszy to jest mój najlepszy model, na nim testowałem wszystkie techniki modelarskie, z którymi model wygląda naprawdę super. Między innymi: rdza, wash, brudzenie, kurzenie i wiele, wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej podoba mi się, jest parę małych niedociągnięć np. zwis gąsienicy na rolce na 1 zdjęciu nie jest w osi ale to pestka bo model robi fajne wrażenie. Dodaj paliwo i smary na płycie silnika ale wpierw poćwicz na czymś aby nie spartolić tych plam - potrzebujesz kolor brązowo - czarny satynowy (dodaj lakier półmat) typ farby obojętny każdą się da, jak robię z akryli ale olej i emalia też da radę.

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten model, z chęcią patrzę co dalej. Fajnie wyglądają gąsienice, jestem fanem takich przetarć Jeżeli nie chcesz się bawić w plamy. spróbój może zacieków delikatnych? są dość proste w wykonaniu a dają fajny efekt ja dałem na swoim pierwszym czołgu ich strasznie dużo tak mi się spodobało ale na pumce jest ich trochę mniej i są transparentne bardziej. Nie wiem co o tym sądzisz ale spróbować można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja absolutnie nie mówię że trzeba Moim zdaniem i tak wygląda już naprawdę fajnie, po prostu mówię że jeśli chcesz możesz spróbować : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie wykonanie zacieków było by już bardzo trudne.Musiał byś jeszcze raz walić lakier bezbarwny.Chodzi mi oczywiście o zabezpieczenie wcześniejszych zabiegów,które wykonałeś.A on by z koleii zmienił barwę pigmentów.No chyba,że ja to robię inaczej od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż model skończony, jutro galeria. A w moje łapki wpadł kolejny do taśmy produkcyjnej KW-2 zvezda 1:35. I muszę przyznać, że się gwiazda postarała, bo model ma 2 typy gąsienic w bardzo ładnych detalach, niestety bez zwisów. (Gumowe i plastikowe)

Prawdopodobnie jutro zacznę go sklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.