Skocz do zawartości

Polscy czołgiści - Scibor Miniatures


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej cenie to ze dwa zestawy łyknę. Będzie i na TKS i może do 7TP się coś zakombinuje. Poza tym Scibor coś wspominał o ewentualnych dalszych zestawach do września 39, co oczywiście bardzo mi odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-day to faktycznie cenowa głupota Arturze- napaliłem się na zestaw figurek DAK, ale cena ponad 50zł skutecznie mnie odstraszyła..

Powiem tak, nie jest niska, ale za tę ceną masz gwarantowaną jakość. Wielu klientów, mnie również, na początku cena mocno zdziwiła, ale jak weźmiesz figurynki do łapy, płacisz bez wahania. Wystarczy popatrzeć na inboxa, wiele osób myślało, że to 1/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie jest niska, ale za tę ceną masz gwarantowaną jakość. Wielu klientów, mnie również, na początku cena mocno zdziwiła, ale jak weźmiesz figurynki do łapy, płacisz bez wahania. Wystarczy popatrzeć na inboxa, wiele osób myślało, że to 1/35.

Dobrze, dobrze też miałem w rękach, są piękne i co z tego, cena skutecznie odstrasza. Powiem więcej figurki w 1/72 z zachodu np firmy Nikolai wychodzą ok 10 E za zestaw pięknych figurek, z tym że w zestawie jest ich sześciu a nie trzech. Dlatego taka polemika jest nie na miejscu. Są za drogie i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy zestaw już do mnie dotarł, ładne figurki, niestety z przeliczenia wynika, że mieli po 2 metry wzrostu. i jak ich postawic przy tankietce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dotarły. Faktycznie trochę duże te figurki, ale czy wszyscy ludzie są równi? Sam w swojej drużynie miałem ludzi o wzroście od metra pięćdziesięciu do ponad dwóch metrów i sylwetce od baryłki piwa po kij od szczotki... Co do detalu to jak dla mnie jest całkiem niezły.

 

Scibor niech działa dalej i rzeźbi kolejne figurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji figurek z września miał ktoś w łapkach figurki polskiej piechoty w 1/72 z Armo. Może ktoś podzielił by się jakimiś opiniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia są mieszane. ładne, dynamiczne pozy atakującej piechoty, po obejrzeniu wielokrotnym stwierdziłem, że tułów i osprzęt jest całkiem ok, niestety groteskowo chudziutkie są ręce a twarze są najsłabszym elementem zestawu, bezwarunkowo całe głowy do wymiany. ale z pomocą Milliputa powinno się coś z nich wystrugać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Adam, takie zestawienie rzeczywiście jest przekonujące. po prostu trudno uwierzyć, że TKSy były tak małe... odszczekuję przeskalowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to zdjęcie i ni dudu, nie widzę przeskalowania figurynek. Może ktoś zapoda zdjęcie tego "przeskalowania"??

Linijkę Ci ukradli? Czy może figurek w ręku nie masz....

Odpowiedź masz w inboxie. Zresztą sam tam odpowiadałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to zdjęcie i ni dudu, nie widzę przeskalowania figurynek. Może ktoś zapoda zdjęcie tego "przeskalowania"??

Linijkę Ci ukradli? Czy może figurek w ręku nie masz....

Odpowiedź masz w inboxie. Zresztą sam tam odpowiadałeś.

Tamten temat znalazłem później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Misiek właśnie się zastanawiałem nad zakupem obu zestawów, Przy coraz większej liczbie polskich pojazdów chyba sobie zamówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.