Skocz do zawartości

Figurki do Warhammera 40000 (skala 28mm) by Desaxe ;)


Desaxe

Rekomendowane odpowiedzi

Może zagramy on-line. Jak szachy. Ustawimy jakieś tereny na swoich stołach i później odmierzając dokładnie każdą figurkę i zapisując w necie będziemy dokładnie wiedzili kto gdzie jest i zaczniemy bitwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może zagramy on-line. Jak szachy. Ustawimy jakieś tereny na swoich stołach i później odmierzając dokładnie każdą figurkę i zapisując w necie będziemy dokładnie wiedzili kto gdzie jest i zaczniemy bitwę

W sumie ciekawa myśl najlepiej na kamerce przez Skype, można podrążyć temat... może jakiś patrol na 400-500 punktów na początek?

 

Tymczasem poniżej moje najnowsze dzieło (podstawka do retuszu jeszcze pójdzie). Kapitan Ultramarines przydzielony do inkwizycyjnego teamu Deathwatch z Ordo Xenos, sztandar malowany "z wolnej rączki" - sorry jeśli jakość fotki słaba, ale maluję na wyjeździe poza domem i pstryknąłem je telefonem

 

ywdj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Najnowszy projekcik skończony - Squadzik Szarych Rycerzy, co by Inkwizytor miał z kim się bujać po stole Zdjęcie poniżej to miniaturka do kliknięcia ;)

 

qgl3.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zastanowiło mnie, czemu podstawki prawie zawsze robię z roślinnością, pola , łąki , lasy i pastwiska.... figuranci w miastach w końcu tyż chyba mogą przebywać Podoba mi się srebrzystość , wyglądają schludnie . Natomiast brat Narn spowodował nagły atak śmiechu- jak spowodować atak bólu przez nieuważne wyciąganie tamponu [patrz il.1] - wieeeem, jestem złośliwy, ale chłop jak widać cierpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zastanowiło mnie, czemu podstawki prawie zawsze robię z roślinnością, pola , łąki , lasy i pastwiska.... figuranci w miastach w końcu tyż chyba mogą przebywać Podoba mi się srebrzystość , wyglądają schludnie . Natomiast brat Narn spowodował nagły atak śmiechu- jak spowodować atak bólu przez nieuważne wyciąganie tamponu [patrz il.1] - wieeeem, jestem złośliwy, ale chłop jak widać cierpi ;)

 

O! Ty żyjesz A braciszek Narn faktycznie może takie wrażenie robić Główka dla niego była wzięta z Blood Angelsa, a oni zawsze wyglądają jakby im ktoś wpychał w tyłek kij od szczotki

 

I jest git, aż chce się do nich z melt wypalić

come and try

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ble, prawie jak waniliowi A tak poważnie to strasznie podoba mi się to oldskulowe malowanie Choć nie powiem, sam bym tak na pewno nie malował - ja mieć muszę dynamicznie Ale efekt super, zwłaszcza hełmy

 

I jest git, aż chce się do nich z melt wypalić

come and try

Are You Sure Don't mess with Chaos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrzę i patrzę..i tak zaczynam nienawidzieć!! ostatnio na pojazdy mnie wzieło i skleciłem sobie nosorożca od SM i szukam jakiegoś git-malunku..myslę o dodatkach do niego-może od ścibora?Podsuńcie jakieś malowanko..A co do figurynek to mnie sie widzą A może do Torunia na Festiwal figsów zawitacie była by możliwość zbankietowania się ..Skoti też przyjeżdżaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Festiwal w 2014 chętnie przyjadę (w zeszłym roku kolidowały terminy :( ), a co do malowania to skarbnicą pomysłów jest stronka coolminiornot.com - tam są tony figurek i pojazdów pomalowanych we wszystkie barwy jakie bozia dała Te ściborowe dodatki są całkiem spoko, ładnie sie prezenrują i się nawet zastanawiam czy na kolejnego Land Raidera nie wrzucić płaskorzeźb od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak Rhino do Sado-Maso ( ), to tylko Imperial Fists, zajefajnie można się z pigmentami pobawić

Tylko nie te pedalsk...ekhm... "kochające inaczej" żółte kurczaczki, zakonowi z taką fajną historią ktoś dał barwy rodem ze śmieciarek - jak Marines to w mroczniejszych kolorach, jakieś czarne Black Templary, niebieskie Crimson Fisty albo ciemnozielone Dark Angels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na poczatek krwisto -strażacko czerwony z żółtymi płomieniami z przodu na pancerzu i nadkolach.. i taki chyba będzie mój pierworodny nosorożec:banan: do templarów można dokupic bitsy-też fajnie by wyglądał..ale do następnego pojazda to walnę sobie chyba coś od ścibora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem dwie dawno zaczęte figurki do mojego "rzymskiego" zakonu Dark Praetorians:

Lexicanum Aquarion (Libra DC z dodatkami od GK) oraz sierżant weteran Sicstus (zbieranina bitsów ze złomowiska)

 

jk4v.jpg

 

zs5u.jpg

 

i sweet focia kronikarza solo:

38c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie liczy się nie zrobił "dziubka"

 

Zrobił, tylko to dziubasek z przyszłości przecież. Moda młodziezowa ewoluuje nonstopnie!

 

Rycerstwo w szlafrokach miłe dla oka, ale NMM jakoś mnie nie przekonywa... Oczko na bandance Akwarysty to tak z wolnej rąsi, jak mniemam? Bardzo fajnie wyszło!

 

Ech, trzeba mi w końcu siunść i cuś wymalować... Zwłąszcza że udało mi się znaleźć w czasie porządków kilku z tych przystojniaków -

 

http://i1293.photobucket.com/albums/b581/Grim_Goblin/Maxmini/rotten_puppets1_zpsc9e46f62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakomite te nurglasy z maxmini, mój kumpel jest jednym z projektantów tej firmy maluj i pokazuj!

Miecz z NMM to pierwsze moje podejście do tematu było, u pokazanego poniżej Grey Knighta wygląda to nieco lepiej (pokazany w starciu z Demonem):

 

k6io.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.