Skocz do zawartości

Figurki do Warhammera 40000 (skala 28mm) by Desaxe ;)


Desaxe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy niedzielnej okazji wrzucam foty świeżo skończonego Rhino dla drugiego squadu taktycznego (do poprawki kilka detali jak wnętrza osłon rur wydechowych lub niedomalowanie na boku, które zauważyłem dopiero na foto)

 

3npm.jpg

 

c4j7.jpg

 

5xxi.jpg

 

cq6k.jpg

 

zkup.jpg

 

0srs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany, fajnie spotkać takie modele na stole podczas bitwy.

Lakierujesz jeszcze dla zabezpieczenia?

 

Ale i tak: Chaos is strong!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany, fajnie spotkać takie modele na stole podczas bitwy.

Lakierujesz jeszcze dla zabezpieczenia?

 

Ale i tak: Chaos is strong!

Co tu tylu fanów mordu i chaosu? Emperor Protects! a modele zawsze na koniec lakieruję matowym werniksem olejnym Humbrol, ale mocno rozcieńczonym zeby nalotu nie było i tylko ładnie zmatowił wszystkie ślady miziania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo grillowy się znalazł, co będzie na obiad?

pieczeń z heretyka, najlepiej Slaaneshowego, bo się robi ładnie różowiutki w trakcie pieczenia

Wiesz co to znaczy: DOSTAĆ MELTĄ W KASK???

Chaos is strong!

ENEMIES!!! WE NEED ENEMIES!!!

Kruca, Desaxe, ja wkońcu przyjadę kiedyś do Ciebie z moimi Dziećmi Imperatora i wytłumaczymy Ci kilka spraw w kwestii Fałszywego Imperatora...

FOR THE EMPEROR!!!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca, Desaxe, ja wkońcu przyjadę kiedyś do Ciebie z moimi Dziećmi Imperatora i wytłumaczymy Ci kilka spraw w kwestii Fałszywego Imperatora...

FOR THE EMPEROR!!!...

Zapraszam kończę drop poda i vindicatora, chętnie przetestuję, a i skrzyneczka browarów też się znajdzie, żeby uzyskać efekt bojowego Berserkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Figurki na konkurs PMOTM na forum Gloria Victis (jak się komuś podobają to może w lutym zagłosować, jeśli posiada tam konto )

Inkwizytor De Saxoferrato wraz z małą odstawą Deathwatchu: bratem Lughem z DA oraz bratem Rolfem z SW

 

q3sj.jpg

 

qedc.jpg

 

41im.jpg

 

k4mb.jpg

 

f7pc.jpg

 

xfzi.jpg

 

7m0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
fajnie wyszedł chainsword z tymi resztkami miecha na zębach

taka była idea - krew fioletowa z Tyranida (albo slaaneshowej Demonetki ) i fragmenty pancerzyka lub flaczków jak kto woli Miał to z założenia być zabójca obcych w "kamizelce taktycznej" obwieszony szpejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz komplet figurek do tego Space Hulka? bo fajne terminatory i szkielet w zbroi na tronie tam były. Ja teraz mam urlop i się przez 4 tygodnie kuruję/trenuję w nadmorskim NZOZ-ie Dla zabicia czasu wolnego zabrałem tu tylko figurki do malowania, bo do modeli musiałbym taszczyć aerograf, sprężarkę itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, martwego terminatora na siedzisku i jednego genestealera owszem mam, w "Mrocznym raju" nabyte. Bardzo udanie - moim zdaniem- je wyrzeźbili... Jednak SH-DA to inna gra, karcianka nadająca się do gry solo... co w moim przypadku istotne bardzo. A figurkowego SHulka sobie darowałem . Takie czasy, że trzos pusty[premierze, jak żyć?] , planszówki ostatnio kupuję głównie na rynku wtórnym za ułamek ceny sklepowej A i tak nie znajduję na nie czasu :/

 

Aha - dopiero odnalazłem twoje PW w sprawie Legionu Umartwionych [ ;) ] , niestety nie jestem w stanie skorzystać z oferty. Przepraszam za kłopot- no i za charakterystyczny dla mię OT

 

PS- tu znajdziesz recenzję wspomnianej karcianki

http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/19297/Aniol-Smierci.html

 

Pozdrawiam i już nie zaśmiecam wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info o grze, ciekawe, może sam sobie ją sprawię (gra samemu kusi )

PW już dawno nieaktualne, bo figurka poszła na pniu gdy ją wystawilem na forum Warhammera 40000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.