Jump to content

[RS] Skoda RSO 1:35 RIICH.MODELS

Dumo
 Share

Recommended Posts

jak dla mnie koła na ,,bieżniku,, powinny być bardziej obdrapane lub wręcz powinien to być czysty metal a tylko w zagłębieniach powinna być farba

Zgadzam się z przedmówcą Zakładając, że pojazd jeździłby tylko po autobanach to miałby otarte tylko wystające elementy "bieżnika", bo wg.mnie przy jeździe terenowej raczej szybko starłoby mu farbę z powierzchni jezdnej położonej ponizej wystających kątowników zostawiając jej drobiny tylko w paru miejscach losowych i w zagłębieniach

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do kół już nie będe kombinować więcej bo i tak będą upierdzielone w ziemi czy błocie.

Dokładnie tak.

Plandeka fajnie wyszła, ładny efekt 3D, nie oklapła. Rafał jakbyś mógł to daj mu proszę jakiś ładny filterek/wash spinający, jak uznasz, że już na to pora - ten piaskowy (mój ulubiony kolor z Vallejo, 3 butelkę waśnie kończę.) wręcz kocha ciemne brązy. Taka tylko sugestia. Wiem, że i tak model będzie na 5.

Pozdrawiam,

K

Coraz fajniejszy, ten pojazd ma to coś co nie? No sami powiedzcie, tłumik na dachu i te koła. Klimat jest.

Pierwszy raz widzę kolego aby tłumik szedł od filtra a nie wychodził z kolektora...

Jak dla nazwany przez Ciebie tłumik to po protu filtr np powietrza

Zgadza się to filtr, silnik 4 cylindrowy który ma ponad 6 litrów musiał mieć potężny filtr a z tego co widzę tutaj są dwa.

Paka zdrapana:

IMG_0504.JPG

IMG_0505.JPG

Elegancko, nie wiem jak na zdjęciach historycznych ale może warto by trochę przerysować te koła myślę o okrągłych płaszczyznach - parę miejsc ze zdartą farbą tu i tam? Albo po prostu jeszcze te koła przyciemnić - wszak to układ jezdny brudzi się bardziej od reszty a na ten moment koła biją trochę po oczach, nie wiem jak z brudzeniem planujesz, takie sugestie po prostu.