Skocz do zawartości

Ford Fiesta RS WRC Belkits 1/24


misioptys

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do galerii mojego najnowszego projektu.

 

Ford Fiesta Rs WRC

 

Jak wiecie z warsztatu pierwotnie mial wygladac nieco inaczej, ale mysle ,ze ten zolty kaczeniec tez nie wyglada zle.

 

Zapraszam.

 

htk2.jpg

 

9afj.jpg

 

63l7.jpg

 

Kilka zdjec w plenerze:

 

xv33.jpg

 

41mo.jpg

 

8dvs.jpg

 

m0g9.jpg

 

3yog.jpg

 

k8vx.jpg

 

twsj.jpg

 

zofb.jpg

 

0tmz.jpg

 

I takie na trawingu (swoja droga to chyba przeprosze sie z kosiarka):

 

x5v0.jpg

 

7ruq.jpg

 

I tyle , wkrotce cos postaram sie zaczac nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model! Super lakierek, wszystko wydaje się być zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Jak bym miał dyskutować to bym dyskutował o liniach podziału. Widzę, że są, może jedynie można by jeszcze je pogłębić. Klamki trochę niewyraźne. Ogólnie jednak - cukiereczek.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pochwał. Odnośnie linii już pisałem w trakcie warsztatu. Niektóre za mocne, niektóre OK. Ale zapomniałeś chyba o liniach na tylnich błotnikach.

Poza tym jak dla mnie super. Lakier taki jak lubię (tzn. czysty, błyszczący, ale nie przesadzony).

Skoro chcesz robić Belkitsy, a wybór jest raczej niewielki, to może zrobisz takiego samego, ale w barwach Kościuszki.

PS. Jeszcze a`propos linii. Czemu żadna (prawie) firma nie robi drzwi, maski jako oddzielne elementy? Nawet nie musiałyby się otwierać, wystarczy aby były oddzielnie i już by to całkiem inaczej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, na pewno mnie to jeszcze zmotywuje

Linie podzialu przyznaje, ale po uwagach jakie zglosil Marak, mysle,ze szare lepiej wygladaja.

Klamki to kolejna lekcja, w przyszlosci bede odcinal, zeby waloryzowac

 

A co do Belkits, to na na przelomie pazdziernika i listopada maja wydac Skode Fabie S2000 I tak mnie juz lapki swedza.

Fujimi czasami robi takie oddzielne maski, mimo ze pod spodem brak silnika. Tak ma chyba Subaru Legacy jakie pokazal MartiniOCP (u mnie w kombi tak bylo), faktycznie ulatwia sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Wprawdzie wachalem sie czy sie chwalic, ale zona sie uparla

 

Krotko i na temat moja Fiesta wygrala w swojej klasie na wystawie Scotnats w szkockim Perth, oraz dodatkowo nagrode specjalna za najlepszy model nie-wojskowy.

 

DSC_0466_zpse77939c2.jpg

 

DSCF2195_zps66cb314a.jpg

 

Kolejna motywacja do dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce by Ci powiedzieli, że jak model nie jest zardzewiały, obsypany kurzem, błotem, solą itp. to jest brzydki. (To był tzw. suchar).

A na poważnie to moje szczere gratulacje, a model zasłużył na nagrodę.

Gratuluję też żony, że popiera dobre hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie

 

A z zona to mam wiecej szczescia niz rozumu-zmotywuje kiedy trzeba, a jak trzeba to kopa i w d... zasadzi

 

 

I ja gratuluję, z moją żoną jest identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Żebyś nie popadł w samozachwyt

 

Juz wpadlem, przeciez jestem idealny . A tak na powaznie to dobrze wiem, ze brakuje mi jeszcze naprawde sporo umiejetnosci, ale za kazdym nowym modelem staram sie cos usprawniac.

 

Te blachy z przodu to elementy fototrawione i skubane nie chcialy sie ulozyc (tu wychodzi brak doswiadczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.