Skocz do zawartości

MIG PRODUCTIONS BK1125 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie bardzo dziękuję Arkademu72 za pomoc w zakupie tego pokractwa .

 

Żadna nowość , stary klamot . Marzyłem o nim kiedyś , jak się ukazał.

Model żywiczny , nie mogę powiedzieć o jakości odlewów , bo się na tym nie znam . Jakie by nie były , to dam sobie jakoś radę . Model ma wiele zalet . Jest tak brzydki , że aż piękny , strasznie pokraczny , no i można go zbarokować , zgnić , przegnić , uświnić , utytłać , pozaciekać, zardzewić , przerdzewić i co dusza zapragnie . Najważniejsze - nie ma go jeszcze Barłóg

 

Solidne puzderełko :

 

sovietarmoredboat002_zps042397d7.jpg

 

W nim kadłub składający się z trzech cząstek , po złożeniu liczący kole 65 centymetrów :

 

sovietarmoredboat004_zps0ea01518.jpg

 

Pokłady i luk siłowni :

 

sovietarmoredboat019_zps274cf0e2.jpg

 

Nadbudówka , słupki relingu , jakieś detale i armatki włącznie z wieżą od T34 :

 

sovietarmoredboat021_zps23f788aa.jpg

 

Koła ratunkowe , popierdółki i inne sznurki , łańcuchy i druciarstwo :

 

sovietarmoredboat029_zps75030a4f.jpg

 

Instrukcja obsługi - awers i rewers :

 

sovietarmoredboat031_zps40dd828d.jpg

 

sovietarmoredboat034_zpsfc767c9f.jpg

 

Wkrótce zacznę to ulepiać i syfić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Grzesiu Grzesiu ty chyba masz z 5 lat

Po pierwsze ten model mam od roku i jest u Piotra z Gdańska który odlewa sobie brakujące elementy

 

Po drugie przestań wszędzie używać mojego nicku i to jeszcze przekręconego, ja ci nigdzie nie ubliżam ani nie robię sobie śmiechów z ciebie na tym forum

Masz chyba jakąś obsesję i to należy leczyć

 

Po trzecie to forum polskojęzyczne więc swój folklor Kartonworkowy zostaw na Kartonworku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to kosztowało?!

 

Cena naprawdę była bardzo dobra , model zapewne zalegał sprzedawcy w taki sposób , że zapuścił brodę w magazynową półkę . Nawet przesyłka była gratis . Cieszą się pewnie , ze pozbyli się kasztana sprzedając go jakiemuś wariatowi w pl

 

No właśnie o to samo chciałem zapytać bo mam w planach( na kiedyś) ten większy -1124 ale zrobię go samemu Pozdrawiam

 

Zbudowałem taki w jakiś 50 procentach od podstaw z planów kilka ładnych lat temu . Tyle że w skali 1/25 . Leży w piwnicy i dogorewa . Trochę szkoda . Obecnie wolę model sklecić w 2- 3 miesiące , pomalować , postawić na półce i cieszyć się nim , a nie babrać się z nim 5 lat i jeszcze nie ukończyć.

 

Jest to argument

 

Właśnie go straciłem

 

Oj Grzesiu Grzesiu ty chyba masz z 5 lat

 

Czekaj , czekaj niech policzę .... hmmm , wiem , trochę więcej niestety .

 

Po pierwsze ten model mam od roku

 

nie udało mi się

 

Po drugie przestań wszędzie używać mojego nicku i to jeszcze przekręconego

 

No sorry , niechcący mi się "ó" wcisnęło

 

Masz chyba jakąś obsesję i to należy leczyć

 

Obsesje mam na punkcie długich kobiecych nóg , ale tego nie trzeba leczyć, to jest zdrowe . Nie mam na Twoim punkcie obsesji - pudło , nie trafiłeś. Ministranci i takie tam bajery też mnie nie interesują .

 

Po trzecie to forum polskojęzyczne

 

A w jakim ja piszę? W dialekcie fredzim? Czego nie rozumiesz , to Ci wyjaśnię

 

folklor Kartonworkowy zostaw na Kartonworku

 

Nie wiem o czym mówisz , ale bardzo rzadko tam bywam - pewnie nie zauważyłeś , bo też tam nie bywasz często .

 

jest u Piotra z Gdańska który odlewa sobie brakujące elementy

 

No to zabieraj go od niego jak już spiratujecie kutra i dawaj z warsztatem .

Po co nasze swary głupie wnet i tak zginiemy w zupie !

Zakopmy topór wojenny i róbmy równocześnie tego Migowego kutra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niedoczekanie z warsztatem bo miał być do projektu z lokomotywą a ten raczej do skutku nie dojdzie

Jedno jest pewne model wymaga sporo szpachli i pilników

nie da się go zrobić w RC więc zapewne trafi na handel

a Piotr go nie piraci a odlewa tylko niektóre elementy bo nie chce mu się robić od nowa

Pozatym u mnie sporo kłopotów z czasem bo ostatnio ostro bawię się w łucznictwo bloczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.