Skocz do zawartości

Ferrari California // Revell 1:24


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Powoli i mozolnie kończę polerowanie... Z czarnymi elementami nic złego się nie dzieje... Skórkę pomarańczy niemal wszędzie już udało się zgubić... Teraz: mycie, ostatnia pasta Tamiya, mycie Tamiya Wax, woskowanie, malowanie uszczelek, stickery i po ptakach ...

 

 

Przoacuted_zps5a6b7928.jpg

 

Przoacuted1_zps859c1b84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na koniec dzisiejszego dnia zrobiłem kilka zdjęć lakieru w jakimś koszmarnym trybie makro na maksymalnym zbliżeniu. Myślę, że spokojnie mogę jutro przystąpić do "ostatecznego" polerowania i kładzenia wosku... Sorry ale trochę pasty jeszcze zostało...

 

 

Kasta001_zpsd9781739.jpg

 

Kasta003_zps2fd0a6fa.jpg

 

Kasta002_zps3c470ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko piękne, kolor bajka lecz jedno mnie trochę nurtuje.... Jak z liniami podziału... Na przedostatnim zdjęciu (ty auta) widać że linie są zalane lakierem...

 

 

Cóż mam nadzieję, że obecnie zamieszczone zdjęcie pozwoli Ci zweryfikować twój całkowicie błędny pogląd

 

 

XXX_zps1a80bc43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz taka złośliwość i podkreślanie odpowiedzi.? Człowiek jest tylko człowiekiem a oko ludzkie jest mylne, czasem lepiej zrobić "morde w kubeł" niż coś powiedzieć (napisać). Powodzenia w dalszej budowie i siedzę już cicho jak mysz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz taka złośliwość i podkreślanie odpowiedzi.? Człowiek jest tylko człowiekiem a oko ludzkie jest mylne, czasem lepiej zrobić "morde w kubeł" niż coś powiedzieć (napisać). Powodzenia w dalszej budowie i siedzę już cicho jak mysz....

 

 

Jaka tam złośliwość... Na miły Bóg trochę luzu... Jak tak to odebrałeś to przepraszam... Ten kolor strasznie ogłupia dostępne mi aparaty fotograficzne i często pokazuje coś czego nie ma ... Widziałem też kilka zdjęć oryginałów w tym kolorze, które wyglądały jakby miały skórkę pomarańczy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie pokazuje ładne linie podziału ale niestety... pokazuje też, że skórka nie do końca zniknęła... tak jak o tym zapewniałeś

 

 

Trochę mnie twoja wypowiedź dziwi... Nigdzie nie zapewniałem, że skórka do końca zniknęła. Napisałem wręcz coś przeciwnego, a mianowicie: „Skórkę pomarańczy niemal wszędzie już udało się zgubić...”. To chyba znaczy coś zupełnie innego niż Ty twierdzisz, że ja stwierdziłem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, może nieprawdziwie zacytowałem Ciebie - przepraszam,

Nie zmienia to jednak faktu, że mam wrażenie iż skórkę niemal wszędzie jeszcze widać - mimo, że ostatnie zdjęcie przedstawia mały fragment.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to jednak faktu, że mam wrażenie iż skórkę niemal wszędzie jeszcze widać - mimo, że ostatnie zdjęcie przedstawia mały fragment.....

 

Hm...

 

Trudno mi polemizować z twoimi wrażaniami opartymi o mały fragment, a odnoszącymi się do całości. Jeżeli twoim zdaniem skórka jest wszędzie to może pokażesz mi ją na poprzednich zdjęciach... Będę wiedział gdzie warto jeszcze doszlifować...

 

Pozdrawiam

 

Tu "jest" faktycznie ;):

 

Karoseria034_zpsa42c5a00.jpg

 

A tu to już nie wiem:

 

Dysk_zps402b63c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra... Dałem GX 100 i później starałem się położyć neutralny "łosz". Wyszło tak jak na fotce widać/lub nie Nie wiem czy powinienem jeszcze to brudzić, czy dać sobie spox i położyć pół-mat (Gunze C 181). Wszelkie uwagi mile widziane...

 

 

Przechwytywanie16_zpsdb556c1a.jpg

 

I jeszcze w środku:

 

Przechwytywanie17_zps6b52eaa3.jpg

 

Przechwytywanie18_zps461ebb97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.