Skocz do zawartości

Scania r620+Heavy Tank Trailer TOPAS


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuje wszystkie za dobre słowo...teraz kolejna aktualizacja . Pobawiłem się trochę przy zawieszeniu i tak jak wyżej pisałem czas na aparaturę podłączeniową...

 

zawieszenie....

20131128_155929.jpg

 

aparatura zacząłem od zrobienie wylewów oryginalne od kompletu były masakryczne i w całości

 

 

20131128_160008.jpg

20131128_160040.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. O to kolejna aktualizacja, fakt mała bo mała ale trochę mi czasu zajęło nad zrobieniem tego .To jest jeszcze nie skończone kilka elementów dojdzie jeszcze. Teleskopy zrobiłem od nowa , nie są ustawione i nie są przyklejone, położyłem je tak aby było widać jak to będzie wyglądało.

 

20131203_141854.jpg

20131203_141902.jpg

 

całość będzie pomalowana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota pierwszorzedna . Jedna rzecz mnie zastanawia - cylindry w tych silownikach jak widze za malo sie wysuwaja, czy jestes w stanie w pelni zamknac drzwiczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Po długiej nieobecność pokaże Wam co zrobiłem , nie ma tego za wiele ale zawsze coś...skończyłem skrzynie z aparatura..

 

20131211_113645.jpg

 

a także zrobiłem kalki ...oraz zamontowałem włazy

 

20131223_211307.jpg

20131223_211329.jpg

20131223_211424.jpg

20131223_211523.jpg

 

teraz jeszcze polakieruje co ma być polakierowane i czas na montowanie całości ...

 

pozdrawiam i Życzę Wesołych i Pogodnych Świąt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna robota Sushi, tylko ten zielony to nie jest przypadkiem limonkowy metalik? Rozni sie znacznie od zielonego z BP, ale i tak swietnie wyglada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A jak riposta jest bo po co posłuchać kogoś (nie mówię tu o mnie) lepiej od razu po całości, ale masz dziwna mentalność...jak wielu polityków w tym kraju ..chcesz pomóc to od razu masz wytykane...

 

W pelni sie zgadzam . Sushi, politycy nie sa po to zeby pomagac, tylko po to zeby krasc i sluzyc tym co kradna jeszcze wiecej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. taka mała aktualizacja ale i zarazem ostatnia od cysterny...

 

przerobiłem mechanizm podtrzymujący cysternę(nogę) tak aby się zamykał i opuszczał w zależności od potrzeby

 

20140109_091413.jpg

20140109_091424.jpg

 

następnie cysterna dostała kola i została złożona w całość...

 

20140109_091646.jpg

 

doszedł panel (do klapy dojdzie jeszcze teleskop ,wykałaczka jest tak chwilowo)

 

20140109_191947.jpg

20140109_192411.jpg

 

do cysterny dojdą jeszcze wszystkie pozostałe dodatki takie jak, oznaczenia, drabinka ,pomalowane światła...

 

 

teraz czas zabrać się za ciągnik....

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.