Skocz do zawartości

Dyski internetowe - udostepnianie plików


Constructor

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, ze to odpowiedni dział "jak to pokazać" bo o to właśnie mi chodzi. Szukam darmowego niewielkiego dysku internetowego z możliwością udostępniania plików WORD, PDF, ZIP no w sumie wszystkich:) Chodzi mi o to, że relację z warsztatu nad danym modelem chciałbym pokazywać w formie PDF (udostępnić go innym użytkownikom).

Zakładam stronę www, ale chciałbym mieć jednak taki dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mam zamiar postawić własny serwer www i ftp; wtedy będę mógł udostępnić nieco placu... Myślę, że matryca dysków o łącznej wartości 1TB na początek wystarczy... Tylko kiedy to będzie? Więc do tego czasu może uda się coś wymyślić administracji...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1TB na własny użytek??
Wow 1TB to pół osiedla mogło by z tego korzystać.
W sumie... Mam zamiar dzielić się tym placem z innymi, na przykład z Wami. Gdybym miał już teraz to wszystko, to można by tak ze 50 - 100GB udostępnić na ten cel, o którym wspomniałeś... Powinno na jakiś czas wystarczyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-100GB to jak na potrzeby forum to i tak dużo, zwłaszcza, ze będą tam pliki o max wielkości 1MB = zdjęcia, .pdf, czy .doc:)
Ale gdyby ktoś chciał jakiś film o budowie modeli zamieścić w dobrej rozdzielczości... Po drugie lepiej zarezerwować więcej, niż potem kombinować, skąd wziąć kolejne GB... Ale koniec gdybania; najpierw muszę ten serwer postawić. Fakt, komputery są, ale trzeba je złożyć, a ostatnio nawet na modele braqje czasu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość tego dysku to nie wszystko, jakim transferem będziesz dysponował? Jak rozdysponujesz dostępność do niego? Jak zadbasz, żeby nie pojawiały się tam rzeczy pirackie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość tego dysku to nie wszystko, jakim transferem będziesz dysponował? Jak rozdysponujesz dostępność do niego? Jak zadbasz, żeby nie pojawiały się tam rzeczy pirackie?
To się wszystko okaże, jak komputer złożę... Na razie temat leży tylko w planach...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te darmowe serwy dają tylko 50MB:(

No to juz jest cos.

Zrobilem taki maly szacunek i wyszlo mi:

1. Strona w html czy php potrzebuje nie wiecej jak 1-2MB

2. 48MB to ok. 30-35, 15-to stronicowych projektow w formacie PDF.

 

Mysle, ze zanim wykorzysta sie ta ilosc to pojawia sie kolejne, darmowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty Web Hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te darmowe serwy dają tylko 50MB:(

No to juz jest cos.

Zrobilem taki maly szacunek i wyszlo mi:

1. Strona w html czy php potrzebuje nie wiecej jak 1-2MB

2. 48MB to ok. 30-35, 15-to stronicowych projektow w formacie PDF.

 

Mysle, ze zanim wykorzysta sie ta ilosc to pojawia sie kolejne, darmowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty Web Hostingu.

 

Wątpie bo tak już jest od kilku ładnych lat i bez zmian:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie bo tak już jest od kilku ładnych lat i bez zmian:(

 

Mimo wszystko uwazam, ze jesli teraz zaczniesz umieszczac te artykuly w PDF, to te ok. 350-450 stron to jest duzo. W koncu nie chodzi chyba o zamieszczanie wszystkiego co "slina na jezyk przyniesie" tylko o jakies wartosciowe opracowania. Cenzura rzecz swieta

Jesli po jakims czasie zrobi sie ze starych opracowan ZIP-y to ilosc informacji na tych 50MB prawie sie podwoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało, że jest coś takiego, jak megaupload i rapidshare. Może tam też coś umieszczać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.