Skocz do zawartości

Supermarine Spiteful F Mk16


HK1885

Rekomendowane odpowiedzi

Kokardzie na spodzie pomogłem paluchem - chwila nieuwagi.

Na górze chyba płyny zaszkodziły. Położyłem na MicroSeta, polałem Hypersolem Agamy i wyszło takie nie wiadomo co. Wcześnie potestowałem sobie holenderskie kalki z zestawu i żadnych sensacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ot i modelarskie "schody" ale punkt wyjścia to też niezły efekt, mi kiedyś na jednym modelu zostały ślady po podobnych zabiegach i straciłem do niego zapał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fatum mnie prześladuje.

 

DSC_0828.JPG

 

Seriale od Trumpetera i fin flashe z Tally Ho siadły pięknie na SET-SOL.

Rondle na SET, podlane Hypersolem pomarszczyły się i pięknie weszły w linie i... tak im już zostało.

Po zmyciu debonderem przyglądałem się ścianie...

 

Polecam Pmask, bogata oferta.

Coraz śmielej się zastanawiam, ale... mam jeszcze kilka różnych zestawów rondli. Za którymś razem MUSI się udać.

 

Ech, ot i modelarskie "schody"

Plus jest taki, że można poćwiczyć precyzyjne malowanie aerografem.

 

EDIT - do diabła z photobucketem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czekam na zużywanie.

Pierwszy raz będę brudził na mat więc może być ciekawie.

Chociaż potestowałem sobie na starym skrzydle od Spitfajera i efekty zdają się być mocno obiecujące.

 

A w międzyczasie przygód ciąg dalszy - tym razem goleń podwozia wymagająca interwencji.

 

DSC_0837.JPG

 

Ciekawe co jeszcze może się stać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jeszcze może się stać...

 

Co się stało, to się nie odstanie: Kokardy na kadłubie są w złym miejscu. Pas przed usterzeniem za szeroki. Uwierzyłeś Chińczykowi, co malował instrukcję, a zdjęcia RB518 są w sieci za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz maja 01 2014, 12:57

Hmm... pierwsze podejście do kalek jakoś tak mało efektywne.

 

N maja 18 2014, 21:28

 

 

Co się stało, to się nie odstanie: Kokardy na kadłubie są w złym miejscu. Pas przed usterzeniem za szeroki. Uwierzyłeś Chińczykowi, co malował instrukcję, a zdjęcia RB518 są w sieci za darmo.

 

..dobra rada jest wtedy dobra gdy jest w odpowiednim czasie! Długo czekałeś by błysnąć. To jest po prostu zwykła złośliwość z Twojej strony. Takie osoby jak Ty należy zwyczajnie ignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chłodnice to jest odjazd !!! Takie szafy.

A model ciekawy. Ciekaw jestem ostatecznych fot, bo nauczyłem się, ze takie malarskie eksperymenta nie należy oceniać przed końcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokardy na kadłubie są w złym miejscu. Pas przed usterzeniem za szeroki. Uwierzyłeś Chińczykowi, co malował instrukcję, a zdjęcia RB518 są w sieci za darmo.

 

Masz absolutną trafność jak powiedział jubiler w Vabanku.

 

Głowne założenie tego modelu to zlepić go do kupy, pomalować i przetestować kilka zupełnie nowych dla mnie technik. Fakt - bardziej przyglądałem się instrukcji od Chińczyka niż zdjęciom i najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą jest ten pas.

 

Ciekaw jestem ostatecznych fot, bo nauczyłem się, ze takie malarskie eksperymenta nie należy oceniać przed końcem

Sam jestem mocno ciekawy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dobra rada jest wtedy dobra gdy jest w odpowiednim czasie!.

 

Dobra rada jest zawsze dobra. Nawet jak "rada" nie jest radą, a informacją, jak w tym przypadku.

Przyjmij może ( tu będzie darmowa porada ) że to naturalna sprawa na forach internetowych. Tych gdzie ludzie mogą dzielić się swobodnie swoimi przekonaniami, obserwacjami, czy innymi subiektywnymi odczuciami i ...poradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.