Skocz do zawartości

USV Protector - potrzebne rysunki


Czesio

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie aby się pojawiło coś takiego, w szczególności że u producenta w materiałach reklamowych pustka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z głupia frant, jak znasz dobrze angielski, napisz do... Producenta. Czasami da się różne fajne rzeczy wydębić, które nie są oczywiście utajnione, ale też i nie są publikowane szerzej-np możesz być zobowiązany do zachowania planów dla siebie. Szanse są malutkie, ale kto nie próbuje, ten nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jasne, z pewnością Rafale prześle plany, swojego nowego produktu, jakiemuś kolesiowi z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany? Nie, ale uproszczone rysunki? Wiem, że "jakimś kolesiom z Polski" np GDLS wysyłał bardzo fajne foty Abramsów. Jak Czesio nie spróbuje, to na pewno nie dostanie. Sam dostałem swego czasu-acz nie do modelarstwa-parę fajnych rzeczy z HSW, które zostały wydane dopiero pół roku później, specjalnie na MSPO 2013. Warto próbować-szanse małe, ale jak się uda, to frajdy masa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj zdjęć Abramsa do nawet uproszczonych planów jednej z nowości koncernu. Gdyby mieli coś takiego upowszechniać, dawno by się znalazło w oficjalnej broszurce którą można sobie ściągnąć od producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jasne, z pewnością Rafale prześle plany, swojego nowego produktu, jakiemuś kolesiowi z Polski.

 

Hehe! Ale kolega pewny jestes swojej racji! A moze jednak jej nie masz? Skad tyle sarkazmu? Dopoki nie napisze, dopoty sie nie dowie. Napisanie emaila nic nie kosztuje. Najwyzej odpowiedza negatywnie, albo wcale nie odpisza. A moze zdarzy sie cos takiego, jak mnie sie przydrzylo? Poszukiwalem planow Northrop P-61 "Black Widow", napisalem do USA i przyslano mi oryginalna, kompletna, fabryczna dokumentacje mysliwca! Ile razy zwracalem sie do firm (takze polskich) z prosba o pomoc jako modelarz, zawsze bylem traktowany b. serdecznie i przyjaznie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jak możecie porównywać przekazanie oficjalnych zdjęć od producenta czołgu wybudowanego 30 lat temu, oraz otrzymania planów 70 letniego samolotu, do udostępnienia rysunków najnowszego bez załogowca? Przepraszam bardzo, chyba sie urwałem z choinki, ale uważam że szanse są równe zeru

 

BTW jeżeli macie takie chody, proszę o załatwienie planów pancerza Chobam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę maila, dopóki są za darmo można próbować. Tylko teraz mam problem gdzie napisać, na stronie do wyboru mam :

-Corporate Offices

-International Marketing

-Human Resources

-Corporate Public Affairs

-Customer Support

Nie chciałbym wysłać maila do pani Krysi w księgowości która nie będzie miała ani czasu ani ochoty zajmować się moimi rysunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Czesio:

 

-Corporate Offices

-International Marketing

-Customer Support

 

Napisz, ze bardzo Cie interesuje ten niezwykly pojazd i chcialbys zbudowac model RC. Czy nie zechcieliby udostepniec Ci przekrojow kadluba i jakiejs specyfikacji pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses-problem w tym, że nie chodziło o czystego M1, a o bodaj,że M1A1HC, więc ciężko powiedzieć, że szło o mocno przestarzałą konstrukcję, nieprawdaż? A plany Chobham znjadziesz dość łatwo w "Przeglądzie historyczno-wojskowym", w artykułach Pawła Przeździedckiego vel Przeździebła. Jutro mogę podać, jakie to nry, bowiem jestem po imieninach, no i... :P

 

 

 

Czesio-moim zdaniem najlepiej, jak znajdziesz dział obsługi klienta lub marketingowo-reklamowy Rafaela, napisz do obydwu. Być może któryś ci odpowie. Ewentualnie jakiś rzecznik prasowy? Ja tak załatwiłem trochę fajnych rzeczy z HSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.