Skocz do zawartości

Orlik i RWD-13 w plastiku !!!


Gość Andzin

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo zapytam. Czy to jest ta firma, ktora kiedys robila (czy moze jeszcze robi) farby do modeli?

Chyba tak, bo znaczek "Aster" jest taki sam jak na farbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria.... na hasło Orlik poskoczyłem.... ale fotografie mnie przyziemiły... myślałem , że jak wrócę do modelarskiego świata po kilkunastu latach to zame "tamijki" i Fudżiki" na rynku będą:-> a tu się okazuje, że te Novo w mojej szafie to szczyt techniki :->

oczywiście żartuję... i doceniam shortruny... ale ja jako modelarz pudełkowy chyba nigdy do nich nie dorosnę:-( i ominie mnie parę modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co ja dzisiaj widziałem! PZL-130 Orlik i RWD-13 w plastiku, firma Aster z Kielc, skala 1:72.

Modele to typowe short runy, ale w RWD sa piękne kalki. Miałem w łapkach, macałem - jutro jadę kupić, to wstawię fotki.

 

napisz gdzie można kupić orlika i ile kosztuje może znasz adres internetowy firmy aster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz gdzie można kupić orlika i ile kosztuje może znasz adres internetowy firmy aster

Kolego, przeczytaj dokładnie temat to się wszystkiego dowiesz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlika mam i ja!!! Model generalnie short run pełną gębą.Ale widać że model trzyma skale i kształty. Kaliki są ładne, dokładnie zrobione. Dostałem w opakowaniu 3 osłonki waku, linie podziałowe trzeba zrobić głębsze (te oryginalne są delikatne i płytkie),generalnie czeka mnie mnóstwo pracy. Jak skończę Jastrzębia, zabieram się za Orlika.

Myślę ze modeli Ardpolu i Astera nie mozna porównywać! Zupełnie inna technologia , detale itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś dotarł do mnie Orlik i mimo czytanej recenzji trochę się rozczarowałem. Jest na poziomie Sokoła z AJM-u, a liczyłem że jednak jest lepszy.....

 

Kiedy w końcu doczekamy się naszych modeli na światowym poziomie ??? Nawet choćby to były shortruny to - patrząc na Amodel - można zrobić je naprawdę przyzwoicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dziś dotarł do mnie Orlik i mimo czytanej recenzji trochę się rozczarowałem. Jest na poziomie Sokoła z AJM-u, a liczyłem że jednak jest lepszy.....

 

Kiedy w końcu doczekamy się naszych modeli na światowym poziomie ??? Nawet choćby to były shortruny to - patrząc na Amodel - można zrobić je naprawdę przyzwoicie...

 

to prawda, w ubiegłym roku robiłem shortruna Ka-52 z Amodelu i jego jakość była nieporównywalnie lepsza od tych tu gniotów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.