Skocz do zawartości

T-34/76 1:35 Dragon


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, na zdjęciach nic nie widać, ale w rzeczywistości jest prawie tak jak pokazywałeś Grzesiek.

cb75dbe31f983dd7med.jpg

b7e534897fc78483med.jpg

5cb69551b6cc879amed.jpg

Edit: Ponieważ czasu na wystawę coraz mniej także muszę kończyć powoli model, tak więc jakoś niedługo położę sido i kalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam raz jeszcze, tym razem aktualizacja bez fotek, dodam je jutro ponieważ już późna pora i nie chcę mi się wszystkiego rozkładać do zdjęć. Chciałem tylko poinformować, że jutro będą już ostatnie prace w warsztacie i przechodzę do galerii, ponieważ czas goni. Dzisiaj udało mi się pomalować gąski i lekko przykurzyć. Pomalowałem również wydech, jutro klosz i km.

Pozdrawiam i do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostania wizyta w warsztacie (przynajmniej mam taką nadzieję) jeżeli do jutra nie zjawią się żadne wypowiedzi dotyczące poprawek to zakładam galerię, bo czas goni.

ce2b601e2ce80b67med.jpg

b804f55c4ea2af64med.jpg

915c9a9b5d74a808med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie się nie wypowiem bo po prostu się nie znam. Jak na szybko robiony model to jest ok. Brak oczywiście wodotrysków i jakiegoś wyrafinowanego brudzenia i styrania, ale nie można powiedzieć że jest też skopany. Zdjęcia troszkę słabe a większe mi się nie otwierają. Wydaje mi się że lampę potraktowałeś po macoszemu. Szkoda że ci się tak spieszy bo można go jeszce dopieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda model jest z dedykacją, że tak to ujmę. Kleję i patrzę co zmieniał, bo wzoruję się na obrazie, na którym właśnie widnieje taki teciak i jest szczerze powiedziawszy mniej ubrudzony niż mój, ale jednak czyścioszka nie mogłem zostawić. Przy następnym modelu, a również seria T lecz 85 będę miał dużo więcej czasu i myślę, że wyjdzie jeszcze lepiej. Model w piątek zostanie wysłany i dlatego się tak spieszyłem. Ale dzięki, że ci się spodobał, przynajmniej trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bytom, ale pojadą wcześniej bo od zawsze jeżdżę z mamą, bo sam nie mam jak modeli wozić a ona akurat na Śląsku będzie w sanatorium i spakuje je w samochód i tak będą sobie czekały na mnie. Ale jakoś będę musiał je zabrać z powrotem, bo ona tam jeszcze zostaje na 2 tygodnie a potem mam wystawę a raczej pokaz w szkole na dni otwarte, bo nawet dyrektor mnie zaprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.