Skocz do zawartości

Pussy Cat


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wyróżnieniu we Wrocławiu, mogę ze spokojem wystawić takie cudo Dioramkę zrobiłem, bo miałem ochotę na coś zupełnie innego niż zazwyczaj. Challenger 2 to Tamka, część figurek to Legend i Black Dog, palma to pień z żywicy, liście papierowe kokosy sam dorabiałem i te "włosy" firma jakaś CHRL

Dioramka miała na celu wnieść coś innego na wystawę i się udało. Uśmiechy zwiedzających bezcenne

Podejście miałem Luźne do tematu, więc nie ma ona nic wspólnego z jakąkolwiek merytoryką. Zapraszam do Krytyki

 

e0b5f752495eb325med.jpg

 

14101e15c347433amed.jpg

 

9b520becea01e984med.jpg

 

c6a660df4d616203med.jpg

 

63dc4e4d78e90ee9med.jpg

 

2f074c36a6dca216med.jpg

 

a8e6801007d09ab4med.jpg

 

f37c142308336135med.jpg

 

d22aaf53a181b6dbmed.jpg

 

ed2d227e0bd07053med.jpg

 

197477b9b32af9d1med.jpg

 

111495e2fc8dad05med.jpg

 

004db4fb896518dbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł.....powiedzmy lekko skandalizujący. Z tych rzucających się w oczy. Wykonanie przeciętne. To znaczy sprawne w miarę warsztatowo, ale kompozycyjne jest burdel ,-))))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, jeśli mogę się podzielić moją opinią, wybrałeś sobie fajny temat, widzę figurki legenda, black doga i innych firm . . . niestety wykonanie nie jest rewelacyjne, jeśli ktoś się porywa na figurkę nagiej kobiety to dobrze by miał umiejętności wykonania jej w sposób atrakcyjny, mam na myśli malowanie, rozumiem że cieniowanie ludzkiej skóry nie należy do łatwych rzeczy, oraz wykonanie fajnych rysów twarzy też nie jest łatwe w 35 tce, ale wiem z drugiej strony ile zainwestowałeś w same figurki, bo też się do nich przymierzam i zasługują na lepsze wykonanie . . . czerwony czołg mnie nie przekonał . . . . szkoda bo mogła być fajna dioramka, gdzieś z kawałkiem bazy wojskowej, widziałem nawet taki program na Discovery jak panie z brytyjskiej armii w charytatywnych celach pozwoliły zrobić sobie kilka fotek do militarnego kalendarza . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli ktoś się porywa na figurkę nagiej kobiety to dobrze by miał umiejętności wykonania jej w sposób atrakcyjny...

Ooo. Dokładnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach ze zbliżeń, fakt Panie wyglądają śmiesznie. Patrząc na Dioramkę "na żywo" wyglądają lepiej, o wiele lepiej niż na fotach. A czołg jest RÓŻOWY. Dokładnie Fluorescsnt PINK.

A po któreś tam, umie się czy nie, w końcu trzeba się porwać by się nauczyć czyż nie Ludzie przecież z każdym modelem jest lepiej, nie można przecież wychodzić z założenia, nie będę robił figurek bo nie umiem ich dobrze malować. Wręcz przeciwnie, trzeba robić by się nauczyć. A z Twojego tekstu wynika że w ogóle nie powinienem się brać za Kobietki. Absolutnie uważam nie masz racji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tak, chociaż skoro twój czołg jest różowy, to coś jest nie tak z ustawieniami mojego monitora . . . jeśli chodzi o queen beach legenda przymierzałem się do zakupu tej pani już dwukrotnie, bo mam fajny pomysł na dioramkę z jej udziałem, lecz zdaję sobie sprawę że atrakcyjne wykonanie tej pani nie należy do rzeczy łatwych więc leży w szafie a ja szlifuję swoje umiejętności, bym mógł ją poprawnie wykonać . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak podkręcę swoje umiejętności,to kupię je ponownie, bo fajne sceny można Robić. Kolor jest bardzo różowy. Gunze H99 nazwa Fluorescent Pink. przy słabym świetle farba bardzo świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo we Wrocławiu! Bardzo fajny pomysł! Na stole (na wystawie), wśród samych "poważnych" dioram i winietek scenka przyciągała oko Najfajniejsze jest w tym, luźne podejście do tematu. Gratulacje ślę właśnie z tego powodu Wydaje mi się, że przy takim pomyśle wykonanie stało na drugim miejscu.

p.s.

mi się ta graciarnia na środku podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.