Jump to content

cortez 77

Members
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Волгоград
 1. ciekawy jestem efektu zmagań z kamuflażem marpat, ciekawy wątek będę zaglądał.
 2. legend wypuścił jeszcze drugi zestaw snajperów w ghilie, dobry do tej dioramy jest też zestaw firmy DBS (Nato In Miniatures) w którym jest snajper z spoterem z 82 st . . . zacny pomysł.
 3. fajny model, więc też chętnie pokibicuję.
 4. fajny pomysł, książka i film genialna, jeśli chodzi o wykonanie to choinka jeszcze jest do przyjęcia a krzak psuje efekt . . . na kadrze który wrzuciłeś widać że chłopaki idą drogą, na dioramce jej nie widać, poza tym dopracowałbym trochę figurki, dwaj zamarznięci są ok, ale reszta amerykanów ma moim zdaniem troszkę zbyt czyste umundurowanie i oporządzenie oraz hełmy . . . czytałeś książkę Whartona wiesz że oni byli wyczerpani psychicznie i fizycznie walką w Ardenach, zresztą zaczyna się od biegu matki . . . więc myślę że umundurowanie i wyposażenie było troszkę bardziej brudne i wyeksploatowane, poza tym świetny pomysł.
 5. świetny model, bardzo fajny warsztat, gorąco kibicuję.
 6. produkty mają świetne, lecz w Polsce nie spotkałem się z nowymi setami . . .
 7. też będę chętnie zaglądał, ciekawy wybór na początek.
 8. cortez 77

  Snow Patrol

  fajny pojazd, będzie na nim siatka maskująca ?
 9. witam może troszkę poza tematem, chociaż model zacny i z pewnością jak reszta kolegów będę obserwował proces budowy z zapartym tchem, lecz mam pytanie o to czy można gdzieś w Polsce dostać dodatki firmy Live Resin ?
 10. jestem ciekawy relacji z jego budowy, więc będę kibicował.
 11. z przyjemnością będę zaglądał, też mnie czeka wykonanie tego modelu . . .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.