Skocz do zawartości

Spotkania modelarskie w Bielsku-Białej


ganjavir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pewnie w piątek ustalimy termin kolejnej nocki także - cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc termin majowej nocki został ustalony na 28 maja - pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę fotek z Koprivnice 2016

 

Dla tych którzy nie dostali mailem daje link do galerii.

 

www.tomasziskrzycki.ig.pl/portfolio/fotorelacje/276/wystawa-modelarska-koprivnice-2016

 

jest ich prawie 200 wiec trochę za dużo żeby tutaj wklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Znowu jakoś tak cienko z okrętami. Pozostaje Wrocław i półświatek 700...

 

Witajcie,

Przemo, ale Oni zawsze tak tam mieli. Koledzy Czesi nie wielbią marynarki, bo jej nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że jutro ma miejsce spotkanie u Tomka w studio w celu zrobienia fotografii modelom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota akutualna?? Bede, ale i postaram sie wczesnej przybyć. Tombi jak mnie pamięć nie myli masz jakiegoś Dremela?? Możesz go przytargac? Potrzebuje powalczyć z materią krótka chwile na wysokich obrotach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobota aktualna 28 maja; mam dremela przyniosę - możesz ewentualnie przypomnieć mi za tydzień żebym go naładował bo ten którego noszę na warsztaty jest na baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Zapraszamy młodych modelarzy na piątkowe malowanie figurek do Warhammera.

W najbliższy piątek 17-06-2016 organizujemy nasz sklepowy konkurs na najładniej pomalowaną figurkę do gier bitewnych Warhammer 40000 i Warhammer Fantasy Battle.

Konkurs przewidziany jest dla najmłodszych malarzy/modelarzy (maks. do lat 15).

Oceniane będzie przygotowanie modelu (sklejenie, oczyszczenie z nadlewek), malowanie, przygotowanie i wykonanie podstawki (posypki, trawa, malowanie).

Dla zwycięzców zostały przygotowane ciekawe nagrody.

 

Natomiast 18 czerwca rozpoczynamy wydarzenie pt. "Wrzesień 39":

Spotkanie pt. „Wrzesień 39” odbędzie się w dniach 18.06.2016 (sobota) oraz w dniach 24/25.06.2016 (piątek/sobota).

W dniu 18.06. odbędzie się spotkanie wprowadzające w formię wykładu który to poprowadzą członkowie GRH Batalionu Obrony Narodowej Żywiec.

W ramach spotkania odbędzie się wykład ( ok.45 min - 1,5 h) o:

- broni polskiej piechoty we IX 1939r.

- jednostkach wojskowych Bielska, Białej i z Żywca

- szlak bojowy powyższych jednostek

- krótki zarys historii walk wrześniowych w Węgierskiej Górce, w okolicach Żywca i walk obronnych w okolicach Bielska i Białej.

W trakcie trwania wykładu rozłożone będą repliki broni, wyposażenia oraz umundurowania używanego przez Wojsko Polskie we IX 1939r.

Planowy czas rozpoczęcia ok. 17:00

W dniach 24/25.06 na warsztatach najmłodsi modelarze będą wykonywać modele w formię konkursu.

 

Konkurs jest organizowany przez stowarzyszenie Sfera Rozwoju Człowieka,Centrum Hobbystycznym "Strefa", przy ulicy Gazowniczej 21A w Bielsku-Białej przy udziale GRH Batalionu Obrony Narodowej Żywiec.

 

Regulamin poniżej:

 

- 18.06.2016 o godz. 17:00 wykład poprowadzą członkowie GRH Batalionu Obrony Narodowej Żywiec.

 

- 24/25.06. 2016 rozpoczęcie konkursu modelarskiego.

 

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla najmłodszych uczestników warsztatów, przy podziale na dwie grupy wiekowe:

 

Młodzik – do 12 lat

 

Junior – od 13 do 17 lat

 

- Osoby niepełnoletnie które chcą wystartować w konkursie muszą mieć pisemną zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego.

 

- Tematem przewodnim konkursu jest „Wrzesień 39”

 

- Uczestnicy przed rozpoczęciem konkursu dostaną od prowadzących warsztaty modele z serii „Wrzesień 39”

 

Czas trwania konkursu:

 

* 24.06.2016 – od godz. 16:00 do godz. 20:00

 

* 25.06.2016 – od godz. 15:30 do godz. 18:00

 

- Po zakończeniu pierwszego dnia konkursu czyli 25.06. rozpoczęte modele bądź ukończone pracę są przechowywane w Strefie Marzeń do rozpoczęcia warsztatów następnego dnia – 26.06

 

- Jeśli uczestnik po zakończeniu warsztatów w dniu 24 czerwca zabierze swój rozpoczęty lub ukończony model do domu i przyniesie ostatniego dnia trwania konkursu jego praca nie będzie brana pod uwagę przy ocenianiu.

 

- Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w godz. 18:30/19:00 25 czerwca.

 

logo%201_zpszwy7je6f.jpg

zdjecie%201_zpsac2ojfj4.jpg

 

Wszystkich chętnych na powyższe wydarzenia podczas warsztatów serdecznie zapraszamy.

 

Pozdrawiam

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

popieram termin - zwłaszcza że jestem już po urlopie a lipcowa przez wyjazd właśnie mi przepadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ustaliliśmy termin 'nocki modelarskiej' na wrzesień na 17, wiem ze jest to weekend mocno wyjazdowy ale nie było innych terminów lokalowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam dwie wiadomości dobrą i złą:

1:Zła - w tym miesiącu wyjątkowo nie ma nocki modelarskiej

2:Dobra - przyczyną jest organizowana przez nasz klub wystawa modelarska 22-23 października

 

w listopadzie nocka na pewno będzie ale termin podamy za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.