Skocz do zawartości

Spotkania modelarskie w Bielsku-Białej


ganjavir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakbym żonie powiedział że wychodzę na noc... sklejać model to nie miałbym po co do domu wracać. Albo by mi nie uwierzyła, albo co gorsza by jednak uwierzyła :P

 

Możemy wystosować ci 'list żelazny' że cały czas będziesz pod naszą opieką (no i oczywiście będziesz grzecznie sklejał model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

 

A jak często się spotykacie? Bo przyznam szczerze że chętnie bym się spotkał i czegoś poduczył. Może nawet ktoś byłby w stanie mi pokazać jak zrobić porządnego washa, bo za cholerę nie chce mi to wyjść. Próbowałem różnych technik, robię zgodnie ze wszystkimi poradnikami, używam dobrych materiałów a efekt jest... mizerny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania (warsztaty) naszej grupy modelarskiej są co piątek - do 21 (wtedy tez jest największa frekwencja) oraz w soboty - do 19, i tutaj mamy parę wyjątków ustalanych odrębnie z reguły w jedna sobotę miesiąca nie ma warsztatów ponieważ wszystkie stoły są okupowane przez graczy i to oni maja z reguły turniej który jest tożsamy z nasza nocka. Natomiast raz w miesiącu wg odrębnych ustaleń (w naszym gronie) wybieramy jedna sobotę na nockę modelarską, mamy nieformalnie umówiony czas że możemy być maksymalnie do 3 rano (ale rzadko ekipa wytrzymuje do takie jej godziny) z reguły pakujemy sie w przedziale 12 - 2. Oczywiście nikt siłą nikogo nie trzyma możesz zostać do 11 bywa czasem tak że ktoś pracuje w sobotę i przyjdzie zmęczony - z reguły długo nie ciągnie. Poza tym tworzymy Klub i można sie zaangażować w niektóre przedsięwzięcia modelarskie. Zapraszam - zwłaszcza jeśli chcesz się czegoś nauczyć mamy specjalistów z różnych branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dobrze wiedzieć. Jak chodzi o klub to już jestem zrzeszony w jednym (głównie kartonowym, ale nie tylko), ale na warsztaty chętnie się spróbuję kiedyś wybrać. Kto wie - może nawet mi się uda w przyszłą sobotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dobrze wiedzieć. Jak chodzi o klub to już jestem zrzeszony w jednym (głównie kartonowym, ale nie tylko), ale na warsztaty chętnie się spróbuję kiedyś wybrać. Kto wie - może nawet mi się uda w przyszłą sobotę...

 

 

ale zajmujesz się bardziej kartonem czy plastikiem - ponieważ jeśli chodzi o modelarzy kartonowych to mamy mały deficyt, kolega Mariusz na pewno by się bardzo ucieszył jeśli znalazł by się w naszym gronie ktoś bardziej nastawiony na papirusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się w zasadzie i tym i tym. Staram się robić naprzemiennie raz model kartonowy raz plastikowy, ale oczywiście różnie wychodzi. Niemniej w obu sytuacjach ciągle dopiero się uczę, więc zapewne wiele bym nie miał do wniesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypominam wszystkim o 'nocce modelarskiej' w najbliższą sobotę to jest 16 Kwietnia - tym razem nie zamawiamy pizzy - Józef przyrządza potrawkę z szynki;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A potrawka była?? Tym razem sie nie udało , siła wyższa pt. Żona, lecz następnym razem sie postaram, wiec tym razem moze być kebab

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Potrawka z szynki była rewelacyjne (jeszcze raz podziękowania dla Józka) - jeszcze póki co nie mamy ustalonej daty majowej 'nocki' ale będę lobbował aby nie był to 14 ponieważ wyjeżdżam w ten weekend a nie ukrywam jestem dość mocno juz uzależniony od atmosfery naszych spotkań i nie chciałbym aby mnie coś ominęło:) np kebab - poza tym na ostatniej nocce skończyłem malować framugi w szybach do Matadora była by okazja skleić w całości kabinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobbuj jak tam chcesz, byle był kebab bo łazi za mną od dłuższego czasu, a i u mnie malowanie sie szykuje wiec skorzystam z komory przy okazji i rozpoczęcia nowego projektu, pancerka mi zbrzydła Dodge z Afv poszedł do szafy, a zrodziła sie "miłość" do szkutnictwa wiec i nowy model zjawił a nawet dwa w 1/700 i 350 skali na składzie wiec coś polepie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się co masz? Nareszcie następny szkutnik:] Od OKRĘTÓW!

 

....yyyyyy tzn mówicie o statkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganjavir wiedziałem ze Ci sie gęba uśmiechnie boś tam jedny na morzu jest, ale nie do końca ci sie spodoba po tym co widziałem ostatnio u Ciebie na stole ( jakiś pancernik w 700??) ja mam u siebie dwa okręty..... Podwodne , 033 Ming Class w 350 oraz w 700 ,Seawolf oby dwa od Bossa, poprostu mnie naszło i kupiłem bo były tanie, sie naoglądałem czerwonego października , ale juz myśle o jakiejś fregacie w 350 na przyszłość, ciułam kasiorkę powoli już, najpierw muszę zaopatrzyć sie w pędzle jeszcze, po przejrzeniu rynku zainwestuje w komplet Tamki HG, ostatnim razem goś dał obmacać podczas rozmowy o pędzlach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z warsztatów i zapomniałem poruszyć temat majowej 'nocki' czy 21 by wam odpowiadał - piszcie koniecznie nawet Claudiuss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganjavir wiedziałem ze Ci sie gęba uśmiechnie boś tam jedny na morzu jest, ale nie do końca ci sie spodoba po tym co widziałem ostatnio u Ciebie na stole ( jakiś pancernik w 700??) ja mam u siebie dwa okręty..... Podwodne....k

 

Podwodne też mam zmagazynowane. Każda forma modelarstwa OKRĘTOWEGO jest fajna

 

Tombie Ja z nocką się postaram ale obiecywał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.