Skocz do zawartości

Spotkania modelarskie w Bielsku-Białej


ganjavir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja w końcu dotarłem w ostatni piątek, przede wszystkim jestem bardzo mile zaskoczony spora grupą młodzieży która przychodzi tam sklejać swoje modele; od następnego piątku również zamierzam coś posklejać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu dotarłem w ostatni piątek, przede wszystkim jestem bardzo mile zaskoczony spora grupą młodzieży która przychodzi tam sklejać swoje modele; od następnego piątku również zamierzam coś posklejać

 

Czołem.

To czemu się nie poznaliśmy ? Dojechaliśmy z genjavirem po 18tej.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie na piątkowe spotkania mam jakieś 2,5h (niestety) w miniony piątek bylem ok 16 i wyparowałem o 18:15 także mineliśmy się 'na gazetę' w najbliższy piątek bedę podobnie natomiast za dwa tygodnie od 17 do 19;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie na piątkowe spotkania mam jakieś 2,5h (niestety) w miniony piątek bylem ok 16 i wyparowałem o 18:15 także mineliśmy się 'na gazetę' w najbliższy piątek bedę podobnie natomiast za dwa tygodnie od 17 do 19;

 

Czołem.

No to wielka szkoda, ale jak mawiają Leśne Elfy : "co się odwlecze, to nie uciecze". Wybieramy się do Ostrawy 28 września, co Ty na to, możesz jechać.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wielka szkoda, ale jak mawiają Leśne Elfy : "co się odwlecze, to nie uciecze". Wybieramy się do Ostrawy 28 września, co Ty na to, możesz jechać.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

niestety w niedzielę nie dam rady jechać - choć nie ukrywam że od Twojego postu próbowałem urobić jakoś moją połowicę ale nie dostałem niestety zwolnienia z rodzinnej imprezy u mojej teściowej - myślę że więcej wyjaśniać nie muszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Czołem Waszmościom.

Kilka fotek z naszej Nocki Modelarskiej, która odbyła się przy okazji Nocy Gier. Było wesoło i pracowicie do 1.30 w nocy :

 

Mistrz figurek horroru i fantasy Józef ( pierwszy z lewej ) maluje chałupę dla Trolli i Mariusz z problemem jak z 11 cylindrowej podstawy kartonowego motorku, zrobić taką na 9 cylindrów :

2014-11-085a_zpsa40aee66.jpg

 

a tu dochodzi z prawej Klaudio polerujący rozrządzik w motorku Jeepa 1:48, tak już od kilku tygodni

2014-11-084a_zpsa89293c7.jpg

 

i motorek Kolegi Klaudiusza ( majstersztyk ) :

2014-11-089a_zps62086270.jpg

 

no i moje wypociny, 1:35 7TP bez dodatków ( tylko gąski z RPMu ) na razie potryskany Chaos Blackiem. Czeka na gąski.

2014-11-072_zps92b8903f.jpg

 

o te gąski ( masakra ) :

2014-11-074_zpsf9c1ef00.jpg

 

Reasum : było bardzo miło . Tombie i Ganjavir żałujcie że Was nie było, my żałujemy. Wspomnieliśmy Was dobrym słowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

wiem od Grzegorza że organizuje się wyjazd do Bytomia - o której zamierzacie wyjechać z Bielska w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Panowie,

W sobotę 25 kwietnia mamy nockę w Strefie....

Ja loguję się na 16.00

 

będę próbował dotrzeć na 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

w którą sobotę w grudniu jest nocka dla modelarzy? sorry że zawsze ponawiam pytanie ale wolę się upewnić - może w tym roku zrobimy sobie kalendarz przynajmniej do czerwca

 

PS.

Przemku gdzie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz małą gafę: grudzień dopiero za 12 mies. Wydaje mi się że chodziło Ci o styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, można o wiecej szczegółów odnośnie takowej nocki 16.01 z chęcią bym sie przytulał do was z Katowic. Co jak gdzie o której. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W bielskim sklepie modelarskim mamy cykliczne warsztaty modelarskie w piątki i soboty natomiast raz w miesiącu warsztaty mają postać 'nocki' czyli spotykamy się ok 15 i siedzimy aż mamy siłę (umownie max do 3 rano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.