Skocz do zawartości

Spotkania modelarskie w Bielsku-Białej


ganjavir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Puk puk, można, otwarte??

 

 

jasne jak zwykle - jak się wyrobię z robotą tak jak planuję to powinienem dotrzeć do 16, jakaś frekwencja będzie choć parę ofiar musi odpracować w karcerze domowym wyjazd do Bytomia w zeszłym tygodniu (podejrzewam że nie chodzi o absencję tylko o dziurę budżetową której się dopuścili )

 

w każdym bądź razie przybywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak to jest jak sie do bytomia z karta kredytowa jedzie, bede kole 20-21 bom juz spragniony klejenia od miesiąca posłucha bo mnie żona zaskoczyła i urodziła wcześniej na planowali.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim uczestnikom wczorajszej nocki modelarskiej za miłą atmosferę i dobry rezultat - siedzieliśmy do 2:30 (właśnie wstałem)

 

piszę ponieważ mamy przed sobą tydzień świąteczny w związku z czym mieliśmy wątpliwości czy jest sens organizować w najbliższy piątek warsztaty - piszcie kto da radę a kto nie da rady dotrzeć tak aby Wojtek miał informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farby Tamiya /Gunze na linke aluminiową/miedz

Jak w temacie poszukuje pilnie, aluminiowej, bądz miedzianej (taka jak robi Eureka)

Tamiya XF-74 Olive drab (jgsdf-odcien) 2 szt.,

Hobby color H-403 Dunkelgelb,

Mr. color 44 Tan,

Mr. color 2 black gloss,

Mr. color 137 Tire Black,

oraz linka stalowa 0,9mm 1mb z Aber.

 

Proponuje wymiane 2 do 1

np. 2 farbki za 1mb linki, lub farbka + linka z Abera (Np.)

 

pozdrawiam

 

Jakub

viewtopic.php?t=53312#p772668[\quote]

 

 

 

Gdy ktoś chciał oddam za darmo, bo mi zalega, jakiemu młodemu adeptowi moze sie przyda. Zarzuc Tombi tematem na spotkaniu, do pokrycia Ew. Koszty wysyłki, bo zjawie sie dopiero na nocce zapewne.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farby Tamiya /Gunze na linke aluminiową/miedz

Jak w temacie poszukuje pilnie, aluminiowej, bądz miedzianej (taka jak robi Eureka)

Tamiya XF-74 Olive drab (jgsdf-odcien) 2 szt.,

Hobby color H-403 Dunkelgelb,

Mr. color 44 Tan,

Mr. color 2 black gloss,

Mr. color 137 Tire Black,

oraz linka stalowa 0,9mm 1mb z Aber.

 

Proponuje wymiane 2 do 1

np. 2 farbki za 1mb linki, lub farbka + linka z Abera (Np.)

 

pozdrawiam

 

Jakub

viewtopic.php?t=53312#p772668[\quote]

 

 

 

Gdy ktoś chciał oddam za darmo, bo mi zalega, jakiemu młodemu adeptowi moze sie przyda. Zarzuc Tombi tematem na spotkaniu, do pokrycia Ew. Koszty wysyłki, bo zjawie sie dopiero na nocce zapewne.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że frekwencja dopiszę - choć mój udział jest pod znakiem zapytania - ale jeśli ktoś mi przejmie dzieciaki to na pewno dojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja z synem bym jechał. Pytam kto chętny żeby jakiś termin sensowny ustalić.

 

 

ja Przemku jestem chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek będę chciał poruszyć kwestie nagrody w konkursie 'Lato' dlatego zapraszam do gremialnego udziału w warsztatach -

 

Omówimy w piątek jak się uda.

 

 

jasne Przemku - omówimy - jeśli będzie dobra frekwencja może kogoś jeszcze zgarniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trwają rozmowy organizacyjne. Planowany czas - jeśli mnie pamięć nie myli, w początkach października. Na pewno na forum będzie wrzucone ogłoszenie o wystawie, jak tylko uda się wszystko pozałatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.