Skocz do zawartości

Sturmgeschütz III Ausf.G frühe version


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Lufa jest dokupiona z RBmodel czy z Abera?

 

Lufa to chyba Jordi? Nie pamietam walała sie u mnie przez ładnych parę lat.

 

Jeszcze jedna prośba, podał byś numerki farb jakich użyłeś do koloru bazowego i kamo?

 

Zielony to emalia olejna Model Master flat green. Rudobrązowy to mieszanka Vallejo: jakiś tam ciemnoczerwony z jakimś tam brązowym. Mieszany kompletnie na oko.

Dunkelgeb to akrylowy Model Master.

 

odglądam dalej... więcej fotek Jagdpanzer-a... proszę.

 

Ok, coś tam jeszcze wstawię...

 

Jeśli to Dragon, a na to wygląda, to podejrzewam, że lufa może być zestawowa.

 

To stare jak węgiel kamienny Italeri, lekko podrasowane blaszkami i lufą z aluminium. Model kupiony ze 20 lat temu, Polepiony rok temu. Jest znakomity wymiarowo i mimo że ma trochę skrótów i uproszczeń, to da się coś z niego robić. Gąski to ogniwkowe Academy.

 

Ciekawe kamo. Najpierw malowałeś plamy, potem je maskowałeś kólkami i baza czy jakoś inaczej?

 

Najpierw poszła zieleń. Jak to wyschło, poskręcałem kilkaset drobnych kuleczek ( takie jak z gila w nosie ) z Blu Tacka i wylkeiłem zworek kamo. Po oklejeniu popsiukałem rudoczerwonym. Poczekałem jak wyschnie i znowu dokleiłem kuleczki z Blu Tacka. Jak pokleiłem cały wzorek, to całość opsiukałem Dunkelgelb. Potem pościągałem maskowanie i wyszło coś takiego .

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

Warsztat mój odświeżam, ale niekoniecznie tym co w temacie. Stug utknął, więc zająłem się czym innym. Czasu był trochę, to i polepiłem coś pierwszy raz od końca czerwca...

 

 

SAM_1513_zpsb695dd25.jpg

 

SAM_1515_zpse6c241a1.jpg

 

SAM_1516_zps4a706eb6.jpg

 

SAM_1517_zps7510c279.jpg

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimmerit to Atak?

 

 

Tak jest! W obu modelach. W Panther G polepiony w całości, a w Bergepanther wklejona jest tylko tylna płyta z żywicy. Resztę polepię jak wykończę środek i trochę go pomaluję.

Pantera D to nowość od Zvezdy. Lepi się lekko, miło i przyjemnie. Chyba są lekkie błędy w wymiarowaniu, ale generalnie mam to w d... Model zlepiony będzie prosto z pudła...

 

I tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.