Skocz do zawartości

MiG-21UM 1:48


young

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w F-13 kokpit, podwozie, migopodobne itd. Ja już mam żywiczne koła, silnik, rurkę pitota. Zastanawiam się czy wloty powietrza UM miał podobne do MF. Kupiłbym wnęki, ale te edkowe chyba nie będą pasować. Tylko kiedy pojawi się żywiczny kokpit, jeśli do F-13 zrobiła po takim czasie tylko neomega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy F-13 raczej bym się spodziewał reboxingu jak F-14, w koncu dla nich ważny samolot, są jednym z nielicznych krajów, które produkowały samoloty naddźwiękowe

Na mój gust jeśli zrobią UM, po PF, sami wezmą się za F-13. Do trumpka wydali tylko trochę blaszek, jakby dali sygnał, nie wydamy brassinów żebyście Chińczyka nie kupili. Kupcie nasz zestaw jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlad Szulc wypowiedział się w sobotę, że planują dokończenie rodziny MiG-21 w 48 (Jeśli chodzi o konkretne wersje to nie powiedział na czym skończą.) i całą rodzinę w 72 (prawdopodobnie zaczną w 2015). Dodał, że nie wyklucza MiG-23 w 48!!!

O SBLim/15UTI w 72 nadal cisza :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlad Szulc wypowiedział się w sobotę, że planują dokończenie rodziny MiG-21 w 48 (Jeśli chodzi o konkretne wersje to nie powiedział na czym skończą.) i całą rodzinę w 72 (prawdopodobnie zaczną w 2015). Dodał, że nie wyklucza MiG-23 w 48!!!

O SBLim/15UTI w 72 nadal cisza :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się jako tako wyklarowała. Vlad Szulc powiedział, że na pewno będą UM w 48 w przyszłym roku, nad F się ciągle zastanawia ... czyli z F mamy sytuację jak z kotem Shrodingera

No i wydanie MiG-15UTI/SBLim się zbliża!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest coś! '21UM (z Eduarda) zapowiedziany! I tak kupię oba

 

Panowie skąd wy bierzecie te informacje?

 

Vlad Szulc wypowiedział się w sobotę

 

Musicie mieć jakieś wtyki w Czechach, bo jak się o czymś chwalą to albo na Facebooku albo w wydaniu INFO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To co Gabor robi to już jest zboczenie, nie mające nic wspólnego z przyjemnością. Moim zdaniem trochę przesadza (patrz - nos do Bisa). Analizuje tak każdy zestaw (na arc skończył kiedyś recenzję trumpkowego F-13?), a chętnie zobaczyłbym co sam klei. Choć z drugiej strony jak dostanę w ręce tego UM, przyłożę do planów i zrobię in-box. Trumpkowy F-13 mi się nie podoba. Chińczycy w niektórych miejscach zupełnie popłynęli (owiewka, ścianka za fotelem, widły podwozia przedniego, stabilizatory zbiornika 490l itd.).

Ale jeżeli tak jak ja, ktoś nie może czekać roku na zestaw edka, włoży tam żywiczny kokpit (obstawiam neomeg'ę), silnik (brassin do MF/SMT), koła, wnęki (trzeba powalczyć z przednią, a do głównych może się nada brassin) i uzbrojenie... I jeśli będzie wciąż źle, to pożenię go z PFM eduarda

Btw. z tego co widzę, kalki do polskiego nadają się do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.