Jump to content

lego technic. 8x8

cezek
 Share

Recommended Posts

Jeszcze jak bys napisal po polsku, to moze byloby wiadomo o co Ci chodzi. Umiesciles posta w dziale "Galerie", ale jako nie widze glonwgo elementu galerii, czyli zdjec tego, co zmajstrowales. Chetnie bym sobie obejrzal, bo do LEGO Technic mam wielki sentyment... nastepnym razem, zanim wyslesz posta, przeczytaj go. I rozkmin sposob na umieszczanie zdjec na forum...

I rozkmin sposob na umieszczanie zdjec
"rozkmin"?? A mógłbyś nieco wytłumaczyć, bo jakoś nie bardzo umiem to sobie do czegokolwiek dopasować. Może to dlatego, że już późno...

Pozdrawiam

A mógłbyś nieco wytłumaczyć
Jasne.

http://www.miejski.pl/slowo-Rozkmini%C4%87

Cóż... Język rozwija się już szybciej, niż ja. Cóż: starość nie radość... ;)

Trzeba będzie się podszkolić (ew. rozkminić nową formę języka). Dzięki za link.

Pozdrawiam

Majek

Juzek myśloł, ześ sam w pisaniu płony a chłopa upominos. Kwała bogu zek sie osotoł, i Cie nie sklon zakiela sie sycko łokazało.

Majek

Juzek myśloł, ześ sam w pisaniu płony a chłopa upominos. Kwała bogu zek sie osotoł, i Cie nie sklon zakiela sie sycko łokazało.

Z miłą chęcią dowiem się, co też kolego chciałeś nam przekazać. Bo nawet nie wiem, w jakiej to gwarze jest; bo gwara ślonsko to na pewno niy jest.

Pozdrawiam

He he. Jest to gwara góralska. I tez moge powołać sie na słownik gwary góralskiej. Bo takowy istnieje.

w tłumaczeniu brzmi to tak: Już myslałem, że sam słabo posługujesz sie słowem pisanym, a upominasz faceta. Na szczęście sie powstrzymałem, bo już Cię miałem opieprzyć,zanim sie cała sprawa wyjasniła.

Majek nie szpanuj jakimiś znanymi tylko tobie wyrazami.

Słownictwo trzeba wzbogacać, poza tym kminić nie jest takim unikatem w polskim języku. Majek jest z centralnych połaci naszego kraju, ja z okolic północno-wschodnich i też znałem te słówko.

Prawdopodobnie i tak te posty za jakiś czas trafią do kosza jako OT.

Podwozie zrobiłes niezłe.Ale buda do wymiany. zbuduj coś zgrabnego na tym zawieszeniu. Jakiś transporter, albo betoniarkę :-))

Pozdrawiam