Skocz do zawartości

Model żywiczny uzbrojonego bocznokołowca typu Ascot


ajmmodels

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli moderatorzy pozwolą na małą reklamę mojej firmy to proszę o "przymknięcie oka" na tą małą zapowiedż . Na przełomie kwietnia- maja dostępne będą w sprzedaży modele bocznokołowca typu Ascot wersja na pierwszą wojnę w skali 1-350 oraz 1-700.Poza tym wersja na drugą wojnę pod nazwą Hms Queen of Thanet w obu skalach.Dodam ,że to chyba pierwsze na świecie tego typu modele.

Planowany jest także model współczesnego rosyjskiego katamaranu rakietowego typu BORA

 

http://ajmmodels.pl/

 

Prosiłbym o Wasze opinie na ten temat....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodam ,że model w galerii to model testowy w skali 1-350 .W zestawie będzie full wypas-części żywiczne[pełny kadłub z podziałem na część podwodną i nawodną],maszty toczone,blaszki fototrawione,kalkomanie,pokłady cięte laserem,drut na rejki itd oraz łańcuchy kotwiczne.

W skali 1-700 kadłub dzielony na część podwodną i nawodną,kalkomanie,druciki ,blaszki fototrawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
I dodam ,że model w galerii to model testowy w skali 1-350 .W zestawie będzie full wypas-części żywiczne[pełny kadłub z podziałem na część podwodną i nawodną],maszty toczone,blaszki fototrawione,kalkomanie,pokłady cięte laserem,drut na rejki itd oraz łańcuchy kotwiczne.

W skali 1-700 kadłub dzielony na część podwodną i nawodną,kalkomanie,druciki ,blaszki fototrawione.

Brzmi interesująco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałem się jeszcze zapytać co sądzicie o tematach ,które mam zamiar wypuścić na rynek?Jakieś sugestie....będę wdzięczny.Zdradzę ,że szykujemy wiele "cudaków-np.coś z w 3/4 z pokładem lotniczym i samolotami itd',których nigdzie nie uświadczycie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zacny, szczególne brawa za skalę 1:700

Musi to być prawdziwy liliput, jakie mniej więcej ma rozmiary w Królewskiej "700-ce"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałem się jeszcze zapytać co sądzicie o tematach ,które mam zamiar wypuścić na rynek?Jakieś sugestie....będę wdzięczny.Zdradzę ,że szykujemy wiele "cudaków-np.coś z w 3/4 z pokładem lotniczym i samolotami itd',których nigdzie nie uświadczycie.Pozdrawiam

 

Marzą mi się jakieś rzeczne pokraki. Całkiem sporo takich dziwactw pływało, a dokumentacja jest w miarę dostępna. Np. "rzeczne lotniskowce"

 

Pozdrawiam

Slavko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest.Model "bocznochlapa " w skali 1-700 ma prawie 11 cm. Slavko co do pokrak to też mi się podobają ,ale muszę patrzeć na rynek i produkować to co jest atrakcyjne i sprzeda się w rozsądnych ilościach. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest.Model "bocznochlapa " w skali 1-700 ma prawie 11 cm. Slavko co do pokrak to też mi się podobają ,ale muszę patrzeć na rynek i produkować to co jest atrakcyjne i sprzeda się w rozsądnych ilościach. Pozdro.

 

Doskonale rozumiem, że rynek weryfikuje Choć sądzę, że na polskie kanonierki, czy monitory znaleźliby się chętni, podobnie jak na brytyjski M-15, czy przeróżne rosyjskie. Tak, czy siak trzeba by było "zbadać" rynek, bo nie ma sensu zaczynać bez tego...

 

Pozdrawiam

Slavko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko co do tematów podanych przez Ciebie to chyba niezbyt trafione pomysły.Część monitorów robi np Kombrig i inne firmy.Brak jest kilku mniejszych monitorów brytyjskich oraz Terrora i Erebusa na 2 wojnę[brak dokumentacji] .Co do rodzimych jednostek to sentment ok, ale rynek krajowy nie załatwi pokrycia kosztów nawet części produkcji itd.Na świecie mało ludzi zna i interesuje się polską flotą . Nie sadzę by sprzedało się tego typu modeli w większych ilościach no może Dragon i Conrad w 1-350 [ze wzgl.na swoje brytyjskie pochodzenie]

A tak na marginesie to dodam ,że chodzi mi po głowie monitor ale nie rosyjski ani nie polski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko co do tematów podanych przez Ciebie to chyba niezbyt trafione pomysły.Część monitorów robi np Kombrig i inne firmy.Brak jest kilku mniejszych monitorów brytyjskich oraz Terrora i Erebusa na 2 wojnę[brak dokumentacji] .Co do rodzimych jednostek to sentment ok, ale rynek krajowy nie załatwi pokrycia kosztów nawet części produkcji itd.Na świecie mało ludzi zna i interesuje się polską flotą . Nie sadzę by sprzedało się tego typu modeli w większych ilościach no może Dragon i Conrad w 1-350 [ze wzgl.na swoje brytyjskie pochodzenie]

A tak na marginesie to dodam ,że chodzi mi po głowie monitor ale nie rosyjski ani nie polski .

 

- a już myslałem,iż zaświtała nadzieja na PMW 350-ce ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałem się jeszcze zapytać co sądzicie o tematach ,które mam zamiar wypuścić na rynek?Jakieś sugestie....będę wdzięczny.Zdradzę ,że szykujemy wiele "cudaków-np.coś z w 3/4 z pokładem lotniczym i samolotami itd',których nigdzie nie uświadczycie.Pozdrawiam

Ascott jest bardzo ciekawy, profil produkcji też ale niestety istnieje ograniczona liczba modeli, które można kupić&złożyć. :(

 

Jako drobną sugestię ewentualnego tematu (i chyba zbieżną z założoną grupą docelową odbiorców) pozwolę sobie podsunąć pomysł na jednostkę(-ki) serii SGB "Grey Goose" - małe, całkiem eleganckie oraz cieszące się sporą estymą na wyspach. Pamiętam wprawdzie, że chyba WEM wypuścił kiedyś taki model, ale WEM już (niestety) nie istnieje zaś Państwa dobry warsztat może zrobić różnicę w poziomie detalizacji.

 

Pozdrawiam,

Marek

 

PS. Cytując Juana Trippe: "Jak zrobicie - kupię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.