Skocz do zawartości

Königstiger ausf. B-dragon 1/72


Dżejrosz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobiłeś to mocne to wystarczy godzina tylko że może cały model powyginać od temperatury bo to plastik ,musi to być letniej wodzie rozpuszczane na słoik litrowy to dwie łyzki duże ,bo jak kret wejdzie w reakcje z wodą to podniesie temperature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam w płynie do szyb kominkowych już roztwór , nie granulki.

 

Mam ostatnie pytanie- Czy jeszcze raz dawać podkład? Bo farba pięknie schodzi ,ale podkład twardo trzyma , nie tknięty.

Jednak musze podkładować.

 

Operacja udana , pacjent lekko rozczłonkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc witam ponownie .

Tygrys pomalowany od nowa , kamuflaż wyszedł fajnie odkurz jest , ale nie tak strasznie jak wcześniej . Błąd z farbami nie tkwił tylko w nich , używałem brudnych pojemników do mieszani farb , no cóż nie umiem dbać o sprzęt , taki mam charakter , ale człowiek uczy się na błędach.

Wracając do modeli kubełka też udało mi się pomalować , oba modele jednak potrzebują paru poprawek .

Ten projekt mam nadzieje skończyć jak najszybciej ,a potem zabieram się inne projekty i docelowo obieram kurs na Normandię..

Koniec gadania teraz zdjęcia:

DSC_1706_zpsvlsulyr6.jpg

DSC_1707_zpsmavtxatq.jpg

DSC_1708_zpsi8gjl8fv.jpg

DSC_1709_zpsqgug607m.jpg

DSC_1710_zpsqx1ouwoy.jpg

DSC_1711_zpsb28egdf3.jpg

DSC_1713_zpsweevzef9.jpg

DSC_1716_zps9wixf3ez.jpg

DSC_1715_zpsjgcqhqdm.jpg

DSC_1717_zpsvgh5lpf2.jpg

Jest to mój ostatni wpis przed 2-tygodniowym wyjazdem nad morze .

Aloha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Tak więc zacząłem brudżing przy użyciu : ziemi ,sody ,wody i wikolu i izopropanolu - przy tym ostatnim jest mały problem bo po nasączeniu powierzchni modelu owym alkoholem powierzchnia staje się pomarszczona , a jak alkohol wyparuje to większość zmarszczek znika - ktoś potrafi to wyjaśnić?

Tak więc śnieg i błotko ;)

 

DSC_1734_zpsf92w3ui9.jpg

DSC_1735_zpsowqff3lv.jpg

Tradycyjnie łuski .

DSC_1736_zpsnlldaafv.jpg

DSC_1737_zpsaed3qiry.jpg

DSC_1738_zpscepeh4yy.jpg

 

 

Do następnego razu!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie łuski, a na łączeniu prawej strony wieży z jej przodem piękna nadlewka, a z drugiej szczelina. Wybacz, ale nie wygląda to za ładnie, bo dopracowałeś szczegóły, a zapomniałeś o podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie łuski, a na łączeniu prawej strony wieży z jej przodem piękna nadlewka, a z drugiej szczelina. Wybacz, ale nie wygląda to za ładnie, bo dopracowałeś szczegóły, a zapomniałeś o podstawie.

Poprawię te łączenia , dzięki za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.