Skocz do zawartości

[W I P] Trabant 601 universal Revell


dlugi6661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kolejny projekt, Trabant 601 universal. Pomysł na niego - lakier candy, biały dach, silnik stock ale zdetalizowany i w customowym malowaniu,

solidna gleba, na dachu walizki lub box, dwukolorwa tapicerka.

 

Miały być szerokie nadkola, ale niestety nie wyglądały tutaj zbyt dobrze, zostały zerwane

 

20150420_182323_zpsip7dbdxf.jpg

20150421_182719_zpsgzvhsv2p.jpg

trabant_zpsikgt8zg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klar położony, na końcu będzie woskowanie ale z efektu jestem i zadowolony. Przerobiłem pasy zrobiłem takie same jak plastikowe w zestawie ale z materiału z metalowymi elementami. Klapa też gotowa, niestety fabrycznie nie było jednego zawiasu jakby nie został odlany wykombinuję coś na końcu z drutu

 

 

20150429_202420_zpsvgeocdhl.jpg 20150429_202147_zps0wblhzul.jpg 20150429_202135_zpssbmnpjjn.jpg 20150429_195444_zpsyptq3tel.jpg 20150429_202018_zps26d4coc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, co do kół mam najgorszą rozkminę. Zastanawiam sie czy nie wyciac rotorow i wstawic w to miejsce pełny wzór z wycietym dolarem- takie delikatne bling, bo chrom w stali dosc powszechne chcialbym cos innego fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedziałem tak długo aż skończyłem, okazało się, że trampek potrzebował jeszcze 5h. Teraz już najdrobniejsza kosmetyka + woskowanie, ale i bez tego się dobrze świeci.

 

 

Uszczelki poprawione, flock ma za duże kawałki na małą piłkę więc tak zostaje.

 

 

Opowiem co nieco o wczorajszych perypetiach [:D] Pierwszy raz robiłem spas, okazało się, że muszę zajebiście zwężyć koła, które ścierałem w nieskończoność na 2 pilnikach kosmetycznych.

 

Tył wszedł elegancko, założyłem przód, położyłem tramposza na glebę i... siedział na wydechu i wachaczach, było too low [:P] Więc musiałem wyciąć wydech i zrobić customowy z tego co miałem.

 

Podgrzałem styren i wyszło spoko, pociąłem zawiechę wkleiłem wachacze pod innym kątem i osiadł jak ta lala [:)] Później zabawa w łamliwe teleskopy klapy, położenie modelu bokiem na brudnej szmatce więc i polerka..aż się udało. Z tyłu siedzi "pasażer".

 

 

Wrzucam to jeszcze w WIPie, bo jak się ogarnę to pojadę z nim na plener. Pozdro!

 

 

wydech w trakcie prac:

IMG_0053_zpsbc0coqyt.jpg

Auto lewitujące w powietrzu:

IMG_0051_zps4rz89m8c.jpg

No i sesyjka:

IMG_0073_zpspzzqosfm.jpg

IMG_0071_zps3rof5ve8.jpg

IMG_0069_zpsrkylylo0.jpg

IMG_0067_zpsxkgvlicn.jpg

IMG_0066_zpsejjumohd.jpg

IMG_0065_zpshgxep4cs.jpg

IMG_0064_zpsjdjiizwa.jpg

IMG_0063_zpstjimvmfo.jpg

IMG_0061_zpscqbke4yn.jpg

IMG_0060_zps4s6mnn8i.jpg

IMG_0058_zpsi9b6wea2.jpg

IMG_0057_zpsikm5zmjn.jpg

IMG_0056_zpsrcbrdlgx.jpg

IMG_0054_zps4nnvfw9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że na początku byłem sceptykiem Twojego pomysłu, ale widzę, że wyszedł super trabancik.

Jakbyś domalował 2 pasy na masce i dachu to byłby Trabant WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marak cieszę się, akurat do tego auta oprócz felg miałem wizję na wszystko i do końca w nią wierzyłem. Miało być jeszcze CB radio we wnęce pasażera, ale już nie zdąże

 

Cooper kostki zrobiłem z miliputa, ale już drugi raz po dwóch dniach jest jeszcze miękki i chyba odpuszczę, a cd heh musiałoby nieźle wyglądać. Wystawiam model w sobotę na festiwalu więc musiałem wybrać rzeczy ważne i ważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie - 6,5 mm.

O takim rozmiarze znalazłem na podłodze - córka używa do zabaw

Minimalnie za duże , płyta ma 120 mm średnicy dzieląc przez 24 daję 5mm Trabant fajnie wyszedł a misiek z tyłu powala Zdradzisz jak go wykonałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.