Skocz do zawartości

Admiral Hipper 1:350 Trumpeter + BIG ED


biegacz90

Rekomendowane odpowiedzi

Mosiądz jutro bo baterie zgłodniały końcowe foty trochę lipna jakość bo już na lekkim głodzie energetycznym trzeba nowe akumulatorki zanabyć najwyżej jutro pstryknę lepszą końcówkę i jeszcze raz wstawie z wiadra

 

Napatrzeć się w tym wątku bo warsztatu nie przewiduję z wiadomych przez większość przyczyn (tak będzie lepiej dla mnie, dla podglądaczy a zwłaszcza dla modelu)

 

DSCN1807_zpsyuzpsq0s.jpg

DSCN1808_zpsjmxij28q.jpg

DSCN1809_zps7mhy6m7j.jpg

małe biurko

DSCN1810_zpsxogbgoct.jpg

kaliber 588 mm

DSCN1811_zpswsd25grz.jpg

nie panikować się tylko przesunęło

DSCN1812_zpsqyfopffl.jpg

DSCN1816_zpsvcdkjt8j.jpg

DSCN1817_zpsurvfobkr.jpg

DSCN1818_zps2btjbjnv.jpg

DSCN1819_zpsq3na88zu.jpg

DSCN1820_zpsihdotzqb.jpg

DSCN1821_zpsxerg7cqe.jpg

DSCN1822_zpsqos4vtjy.jpg

DSCN1823_zpswpmp6o33.jpg

DSCN1825_zpsqhw6rgkk.jpg

DSCN1828_zpsrx6akr1z.jpg

DSCN1830_zpsdovhih6h.jpg

DSCN1831_zpsh1s5cn7s.jpg

DSCN1833_zpsadlwna5l.jpg

DSCN1835_zps35xmkz5w.jpg

DSCN1836_zpsmj5v5hjr.jpg

DSCN1837_zpsbqclxkiv.jpg

DSCN1838_zpsrhzo8ue1.jpg

DSCN1844_zpsoxan6qyl.jpg

DSCN1846_zpsm8coemg7.jpg

DSCN1848_zps9fygj6h1.jpg

DSCN1849_zpsff2c7g8r.jpg

DSCN1850_zpsr7uqclxk.jpg

DSCN1851_zps7zcqmgy1.jpg

DSCN1852_zps2hidi7ix.jpg

DSCN1855_zpskm1vqqeb.jpg

DSCN1856_zpszdgul94h.jpg

DSCN1858_zps1v2xb8xv.jpg

DSCN1864_zpskpfzqinv.jpg

w sumie to wtopa trampka bo dał dwa arada a kalki do jednego

DSCN1865_zpsi1fw7fqe.jpg

DSCN1866_zpsewc1bqro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, rób warsztat

 

nie da rady. Próbowałem kiedyś i żaden z moich warsztatów nie dotrwał do końca (bismarck, yamato, arizona, porzucony graf spee), gra nie warta świeczki z kolejnym. Tak to ja "krzysiek1990rtk" troszkę bardziej ogarnięty, lepiej wyposażony w narzędzia i przede wszystkim nie kompatybilny z działem warsztat. Z mojej strony będą same inboxy i galerie. Sory tak postanowiłem i nie zmienię zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wtopa trampka bo dał dwa arada a kalki do jednego

Ogólnie to jeśli by się wdawać w szczegóły to okręt posiadał ich 3 sztuki. Kalkę dali do jednego bo pewnie tylko jeden da się postawić na katapulcie - ot co

Swoją drogą ciekawe te kalkomanie... widzę że chińczycy bardzo sprytnie obeszli problem swastyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkę dali do jednego bo pewnie tylko jeden da się postawić na katapulcie - ot co

 

ale mimo to uważam że mogli dać do drugiego też, a jak by się znalazł jakiś zapaleniec co zbuduje waterline i drugi arado wrzuci na wodę lub na dźwig. Tego już cwaniaki z trumpetera nie przewidzieli. W sumie to też miałem taki plan żeby drugi podwiesić do dźwigu ale widać trzeba będzie się nagłowić z kalkami (albo nabyć albo zlecić wydruk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.