Skocz do zawartości

T-72 1:72 Revell


Tenggeri

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje, Tenggeri? Wysłałeś ileś postów z niecałą wypowiedzią...
- Tenggeri na forum obowiazuja pewne zasady ktorych nalezy przestrzegac. Recydywa moze byc zle przyjeta - wiec staraj sie, od tej pory, dobrze zachowywac.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje, Tenggeri? Wysłałeś ileś postów z niecałą wypowiedzią...
- Tenggeri na forum obowiazuja pewne zasady ktorych nalezy przestrzegac. Recydywa moze byc zle przyjeta - wiec staraj sie, od tej pory, dobrze zachowywac.
Według mnie, to coś miał nie tak z internetem lub komputerem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dnie czołgu nie ma nawet zielonej farby a co dopiero mówić o kamuflażu, Zazwyczaj dno jest malowane tylko minią. Boki wanny powinny byś zielone, tam tez kamuflażu się nie nanosi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za te urywane posty ale naprawdę nie wiem co się dzieje. Chciałem powiedzieć, że gąsienic nie skleja się tak źle. A co do tego kamo to nie wiedziałem co jest pod spodem czołgu, więc strzeliłem sobie kamuflaż.

 

Wczoraj trochę posiedziałem i widać jakiś postęp. Zrobiłem gąsienice i górną część kadłuba

9e65f11f3eaaae86m.jpg ca6a45769703e42am.jpg dbd26981e1644124m.jpg

 

Popracuj nad swoim kompem lub netem bo znowu post był zdublowany. Tym razem jeszcze usunąłem, ale może się zdarzyć, że ja lub koledzy stracimy cierpliwość.

Poza tym nie piszemy dwóch swoich postów jeden pod drugim - zawsze można wykorzystać opcję "Zmień".

sokol - mod

Oto daslsze postępy. Wykonałem linkę i światła oraz mocowanie na zbiorniki. Zdjęcia powyżej

Tutaj zamocowane zbiorniki i fartuchy:

23ddc8cc2f953e38m.jpg fa364db1cb6e24bam.jpg

Czemu nikt nie odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie trochę przerwy więc w ostatnich dniach nie zrobiłem zbyt dużo. Skleiłem i dopasowałem narazie na sucho wierzyczkę. Bardzo dobrze spasowała się i między nią a kadłubem nie ma żadnych szpar i wszystko do siebie elegancko pasuje.

 

84431c3a19102184m.jpg cc1b2b28cdaa4606m.jpg 8dfcf82de0541d3cm.jpg

0dd2f0229a6edaa0m.jpg 26f89a3f20251a3cm.jpg

 

 

Kolejny dzień i kolejne postępy: Przymocowałem włazy na wieżyczce oraz skrzynki z tyłu. Pomalowałem na raz fartuchy wraz z wieżą. Dzisiaj czeka mnie kolejne malowanie niektórych części.

25d95fc45a431ca6m.jpg d6fc6f76898187f4m.jpg ddb68b6a5f2a367em.jpg

36d65f1526c9159cm.jpg fd8d3f3ecafedbacm.jpg

No i co sądzicie o teciaku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem mojego T-72

Powoli i dotarłem do finiszu już wszystko sklejone, pomalowane i drybrusch też zrobiony. Naprawdę modelik godny polecenia. Sklejał się bezproblemowo, wszystko pasowało. Nie położyłem dkg szpachli.

Fotki wrzucę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć na których jest Twój model, wywnioskowałem, że to są dopiero początki modelarstwa pancernego. Popełniłeś podstawowe błędy, nie rozcieńczyłeś farbek, nakładałeś następną warstwę na nie wyschniętą farbkę, pośpiech, zbyt gruba warstwa farbki. Jednak nie dyskredytuje Cię to jako modelarza, przy następnych projektach postaraj się nie spieszyć, cierpliwie pracuj nad każdym etapem budowy. Zainteresowania oraz kierunek hobby jak najbardziej prawidłowy. Ważne jest to, że masz chęci, zamiłowanie, zanim się obejrzysz, Twoje następne modele będą wyglądać zupełnie inaczej, dużo lepiej. Nie przejmuj się tym co napisałem, modelik jest całkiem sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jeszcze dużo pracy i wysiłku przede mną. Ale widzę, że z modelu na model wychodzi mi coraz lepiej. To był mój pierwszy, ale nie ostatni czołg. Czołgi spodobały mi się najbardziej z tego co do tej pory sklejałem. A poza tym można robićz nich super dioramki.

Oto fotki:

c2ea3dd216a03948m.jpg 893f215d2abad7f7m.jpg fa490ee1eed82e44m.jpg

c7f2af519bb48663m.jpg c7c2d4b629576619m.jpg 018c652c6fc50f19m.jpg

d960a243cec6696bm.jpg 01a69630ab10dc77m.jpg 264d87db5e4a2fcdm.jpg

No i co sądzicie o moim pierwszym "pancerniaku"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.