Skocz do zawartości

początkujący modelarz


hrabia_sebastian054

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

żarty se zemnie robisz jakie poważne przeróbki kilku ścianek się pozbyłem podłubałem se w drewnie to co robić lubię

 

No wiesz ... Dla Ciebie to może niewiele ale dla innych ... Z pewnością chętnie przeczytają te 4 strony wątku, żeby zobaczyć co można osiągnąć. Zastanawiam się tylko czemu nie dałeś go do galerii. To byłoby coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty se zemnie robisz jakie poważne przeróbki kilku ścianek się pozbyłem podłubałem se w drewnie to co robić lubię

 

No wiesz ... Dla Ciebie to może niewiele ale dla innych ... Z pewnością chętnie przeczytają te 4 strony wątku, żeby zobaczyć co można osiągnąć. Zastanawiam się tylko czemu nie dałeś go do galerii. To byłoby coś

Proponuje nowy dzial na forum : Organizery modelarskie 1:1 . Warsztat i Galerie. Na innych forach tego nie ma! Wiadomo kto by nim zarzadzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale "Plac zabaw" jest taki wątek "Kwiatki z Allegro". Proponuję założyć "Kwiatki z Modelworka" i przenieść wszystkie posty kolegi hrabiego, który co prawda ledwie zaczął swój pierwszy model, ale już w dziale "Jak to zrobić..." daje odpowiedzi jak stary wyga co zęby zjadł na modelarstwie. Odpowiedzi są zresztą na wysokim poziomie jak np. "jak rama jest czarna to nie trzeba malować, a w autach to nie wiem" lub "...past Tamki nie używam bo podobno trzeba mieć wszystkie trzy...".

PS. Przestaję się dziwić, że co niektórzy lepsi modelarze jak np. KFS uciekli z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapytał to mu odpowiedziałem jaj jest ,,stary wyga co zęby zjadł na modelarstwie" to po jaką cholerę się pytał

 

Szanowny kolego ---- proszę trochę grzeczniej. Nie chcesz odpowiadać to nie odpowiadaj i nie wyjeżdżaj nam tu z chorobami zakażnymi. Zwracasz się do ludzi o poradę , a jak Ci radzą to wyjeżdżasz z buzią. Zapewniam Cię że naprawdę mamy co robić przy swoich projektach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muj borze tego śe ńe da czytaci...

 

A tak na poważnie, to dla mnie ktoś tu sobie chyba robi jaja, ale nie powiem - uśmiałem się parę razy A wątek proponuję przenieść do działu Warsztat - Organizery

 

 

Kashato, weź i nie obrażaj porządnych organizerów. Wstyd by im był w takim towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.