Skocz do zawartości

RSO with Flak38 20mm-1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Model jak zwykle czysto sklejony, ale za dużo tu odrapań (jak one znalazły się na dachu, tego nie wiem) i rdzawych zacieków. Najbardziej jednak rzucają się w oczy zbyt zardzewiałe gąsienice, przez co całość wygląda tak, jakby nie była użytkowana przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak zwykle czysto sklejony, ale za dużo tu odrapań (jak one znalazły się na dachu, tego nie wiem) i rdzawych zacieków. Najbardziej jednak rzucają się w oczy zbyt zardzewiałe gąsienice, przez co całość wygląda tak, jakby nie była użytkowana przez kilka lat.

 

Nie wiem jak ustosunkować się do Twojej wypowiedzi. Czy jest tu zbyt duża ilość odprysków- nie sądze- gąski-kwestia gustu, a co do rdzawych zacieków to chyba coś Ci się pomieszało- są tylko na Flaku- na reszcie nie ma wogóle (oprócz gąsek) żadnego rdzawego koloru.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jamy skurczowe na tych pipkach w dolnych rogach okien to przydało by się zaszpachlować :P

teraz zauważyłem łączenie gąsek.. trochę za bardzo odstają na górze..

jeżeli model pójdzie na dioramę to mam nadzieję że jakimś błotem albo śniegiem zamaskujesz trochę te babole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o Flaka. Co do tych odprysków, to przypatrz się, że w takim stanie są karoserie samochodów (to samo tyczy się RSO, bo on też ma blaszaną karoserię) po kilku latach leżakowania na jakimś podwórku albo złomowisku. Model jest sklejony bardzo dobrze, tylko kontrast między śladami eksploatacji a kolorem kamuflażu jest zbyt duży. To oczywiście tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zauważyłem łączenie gąsek.. trochę za bardzo odstają na górze..

 

Zrobię tak, że będą super leżały.

 

Dodałem zdjęcia- jeszcze tylko kupię kropelkę do gąsek i będzie finito.

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem zainwestowałem w MB ale były o jakieś 2 mm za wąskie i poszły się... do kosza poszły :]

Bo gąski do RSO to nie są te same ogniwa, co do Pz.I. Bliżej im zdecydowanie do Pz.II, ale też nie to. Niestety jak się nie chce "gumisiów" z Italeri (wyjątkowo zresztą marnych) to trzeba inwestować albo we Fruile albo w Modelkasteny. Tertium non datur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że podobają ci się wszelkie ciężarówki, półciężarówki etc. z działkami przeciwlotniczymi, i według mnie słusznie bo są bardzo fajne. Co do uwag to ta flaszka trochę jest nienaturalna i przesadzasz z eksploracją modelu a tak to wszystko jest ok

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle - brutalnie mówiąc nijak, im więcej modeli tym widać pośpiech, szczerze mówiąc model średni. I zaraz wyskoczy tysiąc osób które mnie zjedzą ale nie zmieniato mojej opini. Nie pokazujesz nic nowego jeśli chodzi o technikę. I myślę że w głebi serca się ze mną zgodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle - brutalnie mówiąc nijak

 

?

 

. Nie pokazujesz nic nowego jeśli chodzi o technikę. I myślę że w głebi serca się ze mną zgodzisz.

 

Tak moge się z Tobą zgodzić-model malowałem ok 6 godzin , ale po co coś zmieniać skoro to się sprzedaje?

 

 

P.S Gąski poprawione - leżą jak należy.

 

Pozdrawiam

Michał

 

Proszę nie pisać postów swoich postów jeden pod drugim - proszę korzystać z opcji "Zmień"

sokol-mod

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.