Skocz do zawartości

Tamiya 346 - M4A3E8 Sherman


Bruno26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lecisz z tematem. Trochę szkoda że nie poczekałeś na kilka opinii. Ja tak na szybko mogę Ci powiedzieć że masz szparę na łączeniu osłony transmisji z tą belka gdzie są śruby. To był jeden element a w ten sposób osłona transmisji była montowana do górnej części kadłuba. Tutaj to widać.

 

m4a3e8_011_of_109.jpg

Zdjęcie z Prime portal.

 

Do tego mogłeś chociaż dać trochę szpachli na łączeniu tych plastikowych osłon lamp z kadłubem, coś w stylu imitacji spawów.

 

Samo malowanie wygląda dość dobrze, choć wypadałoby teraz pomyśleć o lepszym stanowisku do zdjęć. Np. coś w tym stylu

 

DSCF1951.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z tematem. Trochę szkoda że nie poczekałeś na kilka opinii. Ja tak na szybko mogę Ci powiedzieć że masz szparę na łączeniu osłony transmisji z tą belka gdzie są śruby. To był jeden element a w ten sposób osłona transmisji była montowana do górnej części kadłuba. Tutaj to widać.

 

m4a3e8_011_of_109.jpg

Zdjęcie z Prime portal.

 

Do tego mogłeś chociaż dać trochę szpachli na łączeniu tych plastikowych osłon lamp z kadłubem, coś w stylu imitacji spawów.

 

Samo malowanie wygląda dość dobrze, choć wypadałoby teraz pomyśleć o lepszym stanowisku do zdjęć. Np. coś w tym stylu

 

DSCF1951.JPG

Szpachle zawsze mogę dołożyć co do stanowiska do zdjeć to w pracy mam pełne studio fotograficzne ale na etapie warsztatu nie będę z niego kozystal lecz dalej z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tempo masz kosmiczne.

Niby tak, ale co rusz to nowe babole wychodzą. Np. jest tak (łączenie tyłu wieży)

0a3296b61ada3c3agen.jpg

A powinno być tak

m4a3e8_020_of_109.jpg

Fota z Prime portal

 

A przecież dałem Ci link do walkaround na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tempo masz kosmiczne.

Niby tak, ale co rusz to nowe babole wychodzą. Np. jest tak (łączenie tyłu wieży)

0a3296b61ada3c3agen.jpg

A powinno być tak

m4a3e8_020_of_109.jpg

Fota z Prime portal

 

A przecież dałem Ci link do walkaround na tej stronie.

 

A jak myślicie, mogę zrobić tutaj taki wypukły spaw ?? czy zaszpachlować na równo powinienem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest ładnie. Jednak kolejna rzecz to gąsienice. W tej formie jaka jest teraz są nie do przyjęcia. W prawdzie na ostatnich fotach tylko jedna strona, ale zobacz jak od tyłu górny bieg wnosi się a potem opada. Tak to być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest ładnie. Jednak kolejna rzecz to gąsienice. W tej formie jaka jest teraz są nie do przyjęcia. W prawdzie na ostatnich fotach tylko jedna strona, ale zobacz jak od tyłu górny bieg wnosi się a potem opada. Tak to być nie może.

 

Gąsienice jeszcze przede mną , to jeszcze nie jest skończone Jak najbardziej masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.