Skocz do zawartości

Fotki różnych fajnych okręcików


flynavy

Rekomendowane odpowiedzi

...gdy sie dowiedziałem ,iz pewien okrecik zacumował przy nabrzezu w porcie Kołobrzeg ,wykupiłem wczasy pod tym pieknym miastem

zona mowi ,ze nawet znachor mi nie pomoze ...

 

..panowie, przedstawiam :

 

ORP WŁADYSŁAWOWO

 

ssadsad.jpg

 

dsc04812u.th.jpgdsc04813b.th.jpgdsc04814s.th.jpg

 

dsc04815t.th.jpgdsc04818p.th.jpg

 

 

dsc04868i.th.jpgdsc04879e.th.jpg

 

 

 

...niestety foty robione były od strony latarni ,a nigdy z tamtej strony nie byłem nawet nie wiem czy tam mozna wejsc !? Mam nadzieje,ze remont bedzie i okret zostanie zachowany ku radosci naszej i dla potomnosci...

 

PS.opcja była na Szczecin gdzie miał stanac ORP Grunwald ale....ktos chciał usilnie dorobic sie na złomie :(

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co prawda nie okręt, a statek, i to na lądzie- tam, gdzie kiedyś było Morze Aralskie...Niesamowite wrażenie zrobiło na mnie to zdjęcie:

http://intheboatshed.net/wp-content/uploads/2009/01/aralship.jpg

 

...tak ,robi wrazenie ! Widziałem inne foty innych pływadeł wiec jest ich tam sporo . To jest niestety pozostałosc po radzieckiej gospodarce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bo jeśli się nie mylę to jest a raczej było "Morze Aralskie " Tylko nie pamiętam , woda zniknęła ,czy na skutek kopania jakiegoś kanału, czy rozszerzania upraw bawełny , oczywiście i związanego z tym nawadniania pól. Skutki genialnych pomysłów radzieckich naukowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli się nie mylę to jest a raczej było "Morze Aralskie " Tylko nie pamiętam , woda zniknęła ,czy na skutek kopania jakiegoś kanału, czy rozszerzania upraw bawełny , oczywiście i związanego z tym nawadniania pól. Skutki genialnych pomysłów radzieckich naukowców.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Aralskie

 

..ponizej jest grafika pokazujaca stany wod w poszczegolnych okresach ..kiedys o tym czytałem ale nie spodziewałem sie,ze to obrało koszmarny obrot...cos niesamowitego !

W Rosji wszytko widac jest /było mozliwe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że wiedziałem w którym kościele dzwonią, ew. nie znałem gościa pociągającego za sznury w dzwonnicy

Ale ta katastrofa to już wypłynęła lata temu. Nawet niedawno oglądałem na Planete film poświęcony tym regionom i ludziom -koszmar dosłownie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem nad fotkami Morza Aralskiego parę ładnych dni. Powiem tyle - straszna sprawa. Nie potrzebowałem co prawda dowodów, że komunizm to ustrój zbrodniczy, ale i tak parokrotnie byłem zaszokowany ogromem zniszczeń. Takiego wrażenia nie zrobiły na mnie nawet zdjęcia z Czernobyla i okolic.

babcia131, nie pamiętasz tytułu tego filmu? Planete mam dopiero od paru dni, ale może powtórzą emisję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.