Skocz do zawartości

tg-180 i [ad-7790] opinie i wspomniemia


alex2002

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie posiadam piwate tg-130, nigdy nie była dobra ale jakoś cię pomalowało ją te 10 modeli,

ostatnio się z ją pogorszyło, bo zauważyłem że krzywo pryska mocno na lewo i w dół i skrzywiłem iglice.

więc kupuje nowy aero i wybrałem sobie tg-180 z wykręcanymi zbiornikami, i chce poznać wasze opinie o tym aero, i jego precyzji wykonania. fajnie jakbyście dodali zdjęcia modeli pomalowanych nim

link do areo http://allegro.pl/aerograf-ad-7790-0-3-i-0-2mm-adler-3-zbiorniki-i6238041457.html

dziękuję za każdą odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna piwata o znikomej kontroli jakości. Problem z chińczykami jest taki, że oprócz bardzo miękkich metali, to duży jest rozrzut w jakości.

 

Na allegro ktoś właśnie sprzedaje Harder & Steenbeck Ultra za 200zł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ,ale tamte areo są używane co jest małym problemem ,ale nie ma dyszy 0,4 a ona kosztuje 150 zł i jakiegoś wiekszego zbiorniczka to 50 zł ,

mnie stać narazie na najlepszy aero, tylko szkoda mi kasy jestem gimbemi jeszcze mam motor na głowie i niedługo dysk twardy mi padnie w kompie więc jestem ograniczony, w sprawach finansowych .

tak to jest jak się ma wiele hobby i 100 zł kieszonkowego na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli szkoda Ci 200zł na aerograf który wytrzyma wiele lat, ale nie szkoda 150zł na zwykłego chińczyka, to tutaj nic kolego nie poradzę.

 

Po pierwsze primo dysza 0,2mm Ci wystarczy. Sporo tutaj osób pracuje na tym aero z taką dyszą i nie ma problemu.

Po drugie primo w zestawie masz duży zbiorniczek.

Po trzecie primo jak chcesz dużą dyszę, to zakup sobie takową do aktualnego aerografu. Duża dysza to i tak co najwyżej do nakładania podkładu i lakierów a tutaj nie potrzeba precyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli szkoda Ci 200zł na aerograf który wytrzyma wiele lat, ale nie szkoda 150zł na zwykłego chińczyka, to tutaj nic kolego nie poradzę.

 

Po pierwsze primo dysza 0,2mm Ci wystarczy. Sporo tutaj osób pracuje na tym aero z taką dyszą i nie ma problemu.

Po drugie primo w zestawie masz duży zbiorniczek.

Po trzecie primo jak chcesz dużą dyszę, to zakup sobie takową do aktualnego aerografu. Duża dysza to i tak co najwyżej do nakładania podkładu i lakierów a tutaj nie potrzeba precyzji.

 

 

trafił pan tylko że kupie nowy najwyżej kupie zbiornik itp kiedy indziej dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ja maluje czołgi w skali 1:35, i jak przyjdzie Ci malować t-35 dyszą 0.2 mm, to zajmie Ci to godziny, i gdzie niegdzie słabo to będzie wyglądało, a 0.3mm będzie do podkładu i do koloru bazowego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.