Jump to content

patrykvel

Members
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Stockholm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ktoś ma butle po as186 i chce małego lodówkowca, to polecam taki setup.
 2. Jeżeli posiadasz AS-186, to może dołożyć do niego kompresor lodówkowy? Ja ostatnio coś takiego poczyniłem. Wszystkie części kupiłem na Allegro.
 3. Problem jak zawsze jest taki, że każdy bardziej doświadczony zauważa, że nie ma sensu patrzeć na stopień rozcieńczenia, bo co farba i firma, to trochę inaczej się rozcieńcza do tej samej konsystencji. Po prostu trzeba przejść ten chrzest, że musimy wlewać rozcieńczalnik na czuja(tajemnicza konsystencja mleka) i próbnie psikać. W 30min można się naprawdę pobawić rozcieńczeniem i ciśnieniem.
 4. Jak poznać, że fejk? po cenie, gdzie różne modele kosztują praktycznie tyle samo. Do tego chciałem kupić 5 sztuk su-17 od kittyhawka. The seller only allows buyers to purchase 1 item every 10 days.
 5. na 99.,99% jest to fake. Sam swego czasu zakupiłem tak ze 4 modele. Zauważ, że od gościa możesz kupić tylko jedną sztukę, oraz nie możesz już kupić innego produktu w takiej promocji. Ja zrobiłem z 3 lewe konta i później musiałem na każdym oddzielnie odwoływać się na ebayu. Edit- https://www.ebay.com/itm/KINETIC-K48062-1-48-Su-33-Flanker-D-Fligher-Model/163941641960?hash=item262baeeee8:g:hAMAAOSw01pdCSE5 Sorry, ale nikt nie robi takich promocji. ?
 6. SET zwiększa przywieralność kalek, więc trzeba uważać. Jak kalki są delikatne, to bezpieczniej kłaść je na samą wodę, set i sol można użyć później. A jak jakaś kalka podczas ustawiania się przykleji to jak najszybciej zalać ją wodą. W tedy puści.
 7. Metalizer możesz wymieszać z czarną i białą farbą, dla uzyskania różnych odcieni. Nieregularne ciekowanie najwygodniej smokiem.
 8. MR Paint są już bardzo mocno rozcieńczone. Levelling thinner przyda się do wszystkich innych farb które się z nim lubią wlącznie z Hataką orange. Do mycia aero możesz używać czystego acetonu.
 9. Primer and microfiller kładzie się cienko, bo to prawdziwy podkład, a nie guma w płynie. Jak podoba się malowanie śmierdzielami to nie wyjścia. Trzeba przejść na tamke, gunze, MR paint i tym podobne farby. Przy wkładaniu kabiny może wystąpić problem braku możliwości ściśnięcie kadłuba, u mnie wystarczyło skrócić te 4 kołki które wchodzą do boków kadłuba.
 10. Składałem me262 od hobby bossa. Bardzo przyjemny model z fajnymi patentami.
 11. Ja raz z ciekawości uzyskałem taki efekt. Wlewając super gęsty bezbarwny bez rozcieńczania. W innym wypadku jak rozcieńczasz do jednej konsystencji, to nie ma problemu. Chyba, ze ktoś uparcie miesza farbę np. 2:1, kiedy gaia jest jeszcze gęstsza od Gunze C.
 12. Tak dla potomnych, fotel airesowy pasuje bezstresowo jedynie do dedykowanej kabiny. Sam właśnie kończę drakena i fotel wsuwa się bez problemów.
 13. Może f-16 1/48 od Tamki?
 14. Tak czy siak tomcata zostawiłbym na 3 model. Ja bym jako pierwszy model polecił np. Spitfire w 1/48 od eduarda. Za 100zl będziesz miał genialnie wykonany model i do tego blaszki i maski. Siła w tomcatach to bardzo specyficzne ślady eksploatacji. Tak czy siak jak będę w domu to mogę podesłać kilkunastogodzinny poradnik jak zrobić takiego tomcata od a do z.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.