Skocz do zawartości

COUGAR 4x4 MRAP - Polski - PANDA 1/35


vollff

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy to jak to poskładam do "kupy" to wnętrza i tak nie prawie nie będzie widać - tyle tylko co przy drzwiach. Na dachu jak wstawię wieżyczke to też zasłoni sporo - więc całą elektronikę - której nie ma sobie daruję.

Co do "control remote unit" to postaram się wystrugać coś podobnego, to samo z kamerą nie będę kupował modelu dla jednej malutkiej części - Chyba ze komuś została i będzie chętny się jej pozbyć na zasadzie wymiany na inne części lub bilety narodowego banku polskiego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chodziło mi oczywiście o kupowanie M-ATV dla kamerki Wycyganienie jej od posiadacza tego modelu też się raczej nie uda, bo jak wspomniałem - każdy ją montuje. Ale jest na tyle prosta, że spokojnie ją dorobisz, popatrz:

http://4.bp.blogspot.com/-5pPQAriem9A/VCAkKkKorkI/AAAAAAABOxs/ddZntxX_AnY/s1600/Panda%2BHobby%2B%2BM-ATV%2B%2BCrows%2BPH5007%2B(3).jpg

 

Co do dorabiania elektroniki - chyba faktycznie nie ma się co doktoryzować, ten RCU dorób i wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo eleganckie zdjęcia, ale mój bedzie wyjątkowy i jak do tej pory niepowtarzalny

 

Odpalaj warsztat - coś na pewno podpatrzę, wykorzystam, nauczę się

 

Co do Rosomaka to już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy na tym zdjęciu - granatnik na wieżyczce to Mk19 mod3 ? Czy jakiś inny wynalazek?

Znalazłem jeszcze kilka ładnych zdjęć polskich Cougarów:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/PKW_Afganistan_31.jpg

Tak się składa ze mam ładny żywiczny mk19 - i mógł bym go zamontowac jeśli to jest to

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo eleganckie zdjęcia, ale mój bedzie wyjątkowy i jak do tej pory niepowtarzalny

 

Odpalaj warsztat - coś na pewno podpatrzę, wykorzystam, nauczę się

 

Co do Rosomaka to już mam

 

Muszę skończyć Maxx PRO i czekam na części do Cougara- w tym tygodniu powinny przyjść, więc w kolejnym pewnie rozpocznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam mały upgrade przed zamknięciem budy

Z AKM 74 - zrobiłem beryla, wygląda nawet nieżle - ale znawcy zaraz znajdą różnice - pomiędzy fotelami kierowcy i pasażera jednak będzie wyglądał jak beryl

SWD oczywiście do poprawki

Cała ta robota z wnętrzem to w sumie skórka za wyprawkę - bo i tak prawie nic nie będzie widać :(

 

20161123_184049_zpsbetyluim.jpg

20161123_184029_zpszmvlycip.jpg

20161123_184017_zpsulvm2swv.jpg

20161123_184006_zpsgcua7deq.jpg

20161123_183958_zpsjbeclxbc.jpg

20161123_183953_zpsljwipbad.jpg

 

ps. Czekam na nową wieżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem kadłub - walka z materią była ciężka. Po godzinie piłowania, szlifowania docinania - i tak została szpara około 1mm, którą trzeba zaszpachlować. Paradoks polega na tym ze jak nie zostanie ta szpara to tyla ściana nie będzie pasować. śzpachla wyschnie to zrobie zdjęcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem kadłub - walka z materią była ciężka. Po godzinie piłowania, szlifowania docinania - i tak została szpara około 1mm, którą trzeba zaszpachlować. Paradoks polega na tym ze jak nie zostanie ta szpara to tyla ściana nie będzie pasować. śzpachla wyschnie to zrobie zdjęcia.

Pozdrawiam

 

No właśnie...

A jak grill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem połówki kadłuba Szpachli poszlo z kilo

Efekt nie jest taki zły. Muszę go teraz prysnąc primerem i ewentualnie poprawić szpachlę

IMG_20161126_144229_zpsidqbz0ye.jpg

IMG_20161126_144257_zpslusyf82o.jpg

IMG_20161126_144244_zpsul8whqop.jpg

IMG_20161126_144321_zpsjy2yhcfp.jpg

 

Mnie grill spasował dobrze i wygląda całkiem znośnie

IMG_20161126_144440_zpsuc3kkgqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po godzinach spędzonych na dopasowywaniu, szlifowaniu, cięciu - wyszło coś takiego

20161208_184734_zpszmur7tyg.jpg

20161208_184752_zps8lwfqrr5.jpg

20161208_184806_zpsqplvak7u.jpg

20161208_184819_zpsgqk46jnz.jpg

20161208_184918_zpsgnrdjodt.jpg

 

Muszę jeszcze poprawić łączenia - ale w sumie wyszło chyba nieźle.

Z rzeczy które dorobiłem to:

- oplot na rurze wydechowej - imitujący taśmę azbestową

- przeniosłem antenę na przedni błotnik po stronie kierowcy (na kilku polskich Cougarach jest właśnie tam na takiej skrzynce - i to właśnie zrobiłem)

- dorobiłem kamerkę noktowizyjną na przedniej szybie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cacy. Pamiętaj o dorobieniu joysticka sterowania wieżą oGPK. Dwa pytania- skąd masz PKM? Z czego zrobiłeś oplot na rurze.

Ps. Trochę to łączenie kadłuba widać, ale u mnie nie zapowiada się lepiej

Jeszcze jedno pytanie- co to za farba? Podoba mi sie odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.