Skocz do zawartości

Cougar 4x4MRAP USMC Panda/Live Resin 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dotarły brakujące elementy, więc z czystym sumieniem mogę zacząć. Do Cougara trafia antena Boomerang i wieża MCTAGS, ale bez granatnika- ten będzie w nowozelandzkim dumvee. Druga wieża, osłona strzelca i M2 powędrują do kolejnego dumvee.

IMG_8253_zpshlwhdlyo.jpg

 

ps. nie wiem o co chodzi...obracam zdjęcia przed wstawieniem do photobucket i w samym programie, a i tak wychodzi bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochoczo z dużym entuzjazmem zabrałem sie za budowę, ale zostałem szybko zniechęcony. Ktoś, kto wymyślił budowę zawieszenia musiał być niespełna rozumu... Masa drobnych części, do tego na przednim moście już mam dość z racji niepasujących części w miejscu, gdzie felga ma sie łączyć z mostem. O błędach w instrukcji nie wspomnę...

Nie podoba mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko obejmy łączące wały napędowe z resorami były za krótkie. Kawałek drutu i szybko udało się to skorygować. Prawdą jest że drobnych części w zawieszeniu dużo, ale ja jakoś nie miałem problemów z instrukcją - wszystko znalazło swoje miejsce. Co do felgi i wału - to umnie wszystko ładnie spasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Makinen az dojdziesz do spasowania góry z dołem...tu jest dopiero jazda. Emocje jak przy zdobywaniu Odry przez Wał Pomorski. Krew,pot, łzy i trup ściele się gęsto. Moja żona stwierdziła,że tyle kurew przy klejeniu jednego modelu to jeszcze nie słyszała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Makinen az dojdziesz do spasowania góry z dołem...tu jest dopiero jazda. Emocje jak przy zdobywaniu Odry przez Wał Pomorski. Krew,pot, łzy i trup ściele się gęsto. Moja żona stwierdziła,że tyle kurew przy klejeniu jednego modelu to jeszcze nie słyszała.

 

No to powiem Ci ze odwiodłeś mnie od tego zakupu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Makinen az dojdziesz do spasowania góry z dołem...tu jest dopiero jazda. Emocje jak przy zdobywaniu Odry przez Wał Pomorski. Krew,pot, łzy i trup ściele się gęsto. Moja żona stwierdziła,że tyle kurew przy klejeniu jednego modelu to jeszcze nie słyszała.

 

Złożyć się da, ale grill z przodu...jak od innego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Makinen az dojdziesz do spasowania góry z dołem...tu jest dopiero jazda. Emocje jak przy zdobywaniu Odry przez Wał Pomorski. Krew,pot, łzy i trup ściele się gęsto. Moja żona stwierdziła,że tyle kurew przy klejeniu jednego modelu to jeszcze nie słyszała.

 

Potwierdzam :(

ża cholerę nie chce się to spasować - polecam najpierw zrobić wnętrze i kadłub a potem dolepiać zawieszenie, błotniki i zbiorniki na paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cześć nr A23...? Występuje dwa razy- jako mały element przy wale napędowym i jako pokrywa silnika. W rzeczywistości jest to tylko ta druga cześć- pierwszej nie zlokalizowałem. Jak u Ciebie Vollff?

 

Część a23 to ..... B10 -tu jest błąd, jest jeszcze przy jednej części ale nie pamiętam już której

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makinen, same wanny tak. Nawet od biedy pasuja, sam dopasowywalem ze dwadziescia razy i bylo wzglednie, ale jak wpakujesz wszystkie bebechy to ni chu chu. Z milimetr, poltora trzeba pilowac.

Ale powodzenia. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem podwozie na rzecz 30 km na rowerze i ochłonięcie... zabrałem się za wnętrze.

Zamontowany dorobiony RCU, ekran BFT z M1151 Academy, PLGR i skrzynka sterująca Boomerangiem. Jest też intercom i skrzynka, której przeznaczenia jeszcze nie znam...

IMG_8261_zpsmirw7pt7.jpg

 

Stolik pod elektronikę zrobiłem od nowa, bo nóżki od zestawowego połamały się na starcie. W komplecie żywiczna radiostacja Falcon, jednostka centralna BFT i reszta rzeczy z zestawu PANDY.

IMG_8257_zpsvdpychpm.jpg

IMG_8258_zpsjkr2g28l.jpg

IMG_8259_zpssnyzdn2r.jpg

 

Całość "ogumkowana"

IMG_8260_zpsfcoy1zpl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moj.

 

DGpEtqeeGouX8MLca3ukWiofC_9eY5vhDwvO0UG_nCkpJA-dPYnJkx_1VZXwALfQNDzIqmH4SSPEnnOH5EgJHBGU2dCXiOM2Rr0Ja6QeYEx1Wxx3VDbplrPv0eARqRXXL_87nH8QkcAIvb4QKiLUhHXv2mBPTNt0c2DOiOmOCNulJsQ7DuIfI755YIM_3zA--ahGDYpRovmxzpuyT32ZePpFzwPpTY5r5UXIh6hoHRtvxil9Uj_ay_fW5CqmT4cf07uBtvTrrWf-8xxNaxlnOMY3rtXoKOxniZgbUJ7QbpgpB988-rdYwZl_2USC2nuWkqe6cfAHT4ERO3i-omWkmwN6BGDGb8ajZcgpchOLQeS2u6sPpnFczDl86sbvK6fdcppiGdh-8D_Yl6th4EiHUaOKEd29iyv7a9EK51-lh2mY64ksYmSyzwW9c8BJZnQCf-QT9c9rPN1jzt6_sIUfkN3z89ZTDUS6ffUk9SLUPPirUsqKNgDXH38YEiT-mzcvRe40kGFjlXI8lDa_7oQ5optRKOk1eGE-bqKKusIFaVb4V6YejqdE-SCGEPrHy9iQzWu_swfOeM37Vi7KHCOfoXYFDg8klbTPzWMQahly8Y2f8tOs=w1179-h662-no

 

diQ27MPHpOVSHuZNe4qnQ-4x3UhZBYWhZ_-mnv-uMTTQ-o8Fjfez4DXKnZnzNifR-ffo-j6iI1hEZfRf_R_Op3oH7FvCqduzcqnN7mfO57KuXu0n95ayDlByyjwDIyZkP10iXHc9DpqiU8H2m-CLfvVcSG0IBvTYDOoJLp0Ru7onJegMzn0RzZlGni8xtg5Wcb_UWBeKseBp-v1FIJ4g527Z7NC3RAyB81YJKtHdCBHSemQtkmUyAg-K_li7ORDXZ5s7yH5sFTgewKdbz45hEqJ4Cif5xXXMndI-9fEKPn-o8nfrc4dFrX_7YsaUvMdBX7QsUcyr10jCzgK4_53deaM4Ahuk0BcP1wN7Z1xf620EiAGrQqLx6gVFhM-WOIITEv_nzZUDwph2aNtenfdnd9btAgCWthGaCHvwe5cIqzMuFY5Ytv-IGvpFdIo906P9wCTzu-EgcIKurn3po3dDQl2wMEN92nfBVwzvCX2xsfVjqyB6tzIkmH1pRPYyOqcD15BsPNaAxTFkgSHnfMmJ2fT2x06yEmQwLpXZLFG0vezxmGYjJ4kx2ac5k-Zrs3-XBH1E9j3r7LT0lnTsORKJxD6Z5eM1udjatZ5SY_3cejF1RSeF=w1179-h662-no

 

-3ot974HFqBfDqoBL-5OH4Xt71T5WdlEislycwYNt1tChKsVwggAjIutKV568_lK88PWkEaesnr7lvVx85nF2nj_f9_pibOjU4l4NI0c5bNyNBlPhu7GyUXaSv0a3H8k7QXWjmVM3jM5bCzAuMGIHtMXRfc9YKQ-2tdcBRSxv4eRXSqIKb1s3u4SxWTmHl3_VFphk-eBsjnkq8kjPo6GhgnwoXgr7QymOaIlMNAXfXYFITViodENy47P5aahHCjK2gTEvk-mwWPMGIDZ_liQ4DJO2gqCfqcz0d3-4O76m85Gw1Nh32bfqgbQCtIS-MzQ_4dlRM0_ts29lK5oY0Eg40fv6FGh4yoLuVdSnGE9s-WNbkBIChey_5AMgEKZqh_4vfDc0iOVdvpXDnGWAaf_O2GViZL_zsz-lDfHHWPqKW9y8-30Mz-GQEIAE3jmGilhs116T-ZntyNXkLPte4yHopFqV4qtf0RvgSalL8NViTxY9E94TNQdJJGKDfAF7wWlQuE6YHpt3G7gIYwatI5LXgBGQzFw_NyVfHd98eWBLPFbqLW1GlRDQ23iMZ4C3AQ3Y9UqhaXQcVk27MGTlFFtdTQBFEwyhXWKzRUYH3iqEUXgdC7G=w1179-h662-no

 

nad wnetrzem sie nie spuszczalem, bo i tak go..no widac.

teraz czekam na blaszki do niego, bo zestaw kilku elementow nie ma.

Musze jeszcze dorobic pudelko na lewym przednim nadkolu i pare innych drobizagow.

 

Makinen uwazaj na elementy X3 i X26. ja docinalem je po okolo 1mm- 1.5mm od spodu, zeby nie miec takiej przerwy jak mial Volff i tyle nie szpachlowac. Poza tym D5 sa za waskie i fotele nie wchodza, wiec szlifowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern US COUGAR 6x6 MRAP additional parts (For MENG SS-005)

 

zestawu do pandy akurat nie mieli a czekac mi sie nie chcialo...

 

tylko ze wzgledu na uchwyty po kamery do nacnej jazdy. na grill i szybe. reszte sie zobaczy czy cos sie nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam I chcialbym dorzucic moje trzy grosze ,pasowanie gornej I dolnej czesci (CZESC 1 I 2)oceniam dobrze,problemem jest czesc A37,ktora jest za wysoka I troche (0.6 mm) za szeroka,ja spilowalem ja na naroznikach tak aby nie dotykala karoserii pojazdu I narazie wszysko pasuje I zamyka sie.dodatkowo powiem ,ze podloge X4 wkleilem najpierw do dolnej czesci 1 I dopiero zabudowuje reszte wnetrza pojazdu,rownierz przykleilem A25 do gory 2 I teraz dopiero bede testowal pancerz wewnetrzny,pasuje bez szpachli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.