Skocz do zawartości

Cougar 4x4MRAP USMC Panda/Live Resin 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

pozwole sobie dorzucic kolejny grosz,chodzi o boczne panele pancerza wewnetrznego X3,X26,ktore powoduja szczeline okolo 2 mm,cos trzeba przelaciec pilnikiem,ponadto usunalem srubyw dolnch naroznikach,ktore koliduja ze scianka A37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dorobiony RCU

A do czego jest to RCU?

 

 

Bardzo elegancki stolik z elektroniką

 

 

Makinen, onkos, ministersan, marek mochalski, vollff - trochę jednak tych MRAPów powstaje. A jeszcze Przemek R miał (a może wciąż ma?) na niego ochotę. Szkoda, że tak mało relacji można obejrzeć... A MRAPów na rynku coraz więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubisz- a do czego powinno byc...?

Zrobiłeś RCU od Duke'a, a Cougar ma być podobno korpusowy, z Chameleonem...

 

 

Kubisz powstawać powstają, ale co taka Budowa nerwów kosztuje...

To niechby chociaż galeria była. Może końcowy wygląd jakoś wynagrodzi te nerwy. Ten Cougar 4x4 to bardzo efektowny pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz Cougar mnie wkur... to dla odpoczynku od dziada walnalem sobie cos takiego.

ATV8zLVGn3LqNbMAdd3pJpAvUfKbaIT_BVMX-1hJ2Y3lcKxrDgbrpbaK8lYeMWesjxlJhOhdi5SZzVnmf6uI3LrflHcMq7a6TcflZw9ZN3tji-CEyCm1Zp7pUshMxLcPHslChGkj6Q6hLD2FKT8R9eq8z5oUP0hJnVh3SbgHTX4nOuwiH3lF8bF8GoXh461hC42DowvBGCPGdsDVFqvIA-8gpUIZOO9xKDmU0mzk78d1MMwkczUAnMkzzI9TBE2IP0lUT1o1HD0A4M6rqNMRV984D6RkrH7Z7-R0DK1O-ZK4TY7nKnHit2ispZra229Qi_lp2H7Q2kLpjutxhlhMX0ag-xraUfMIkk2q0O3jH7DXcu3nW2g7xHTTp6A95XKFrdupUGkNvNstysVUMiWqiiBkM_DgcsNt4S9VScFS5y5k9mIQS7TzMWZt87hsRPgqR833ssb_np-MXbzljIZ9rolt86AF3GdRfWrFdIs_ncA225wBeOk9awtFkdUIocSGXeycFAfHvxkyPGI0d3ms0Y13m9iNF9-VeAM1lNtO-8zuREzTVL2TS_HMNQ9QmRXxGTy7uGxYj5ZIpzm6WA-XMupJn24UxyV8ykPCCvedGxidikJsmT8s2EFZZTvGE79Gq6RyY0EVRnNPUvtuBVCqQkkKbAKqRRVmuQ_NPi20eg=w1179-h662-no

 

09L6ojbziyNwSucYnA6V5VmaDWtRtsufDI6I0G5ldW3l7ucrI6k1xO_cKZEXFYCFdZQeRpe5DTfCEI9VZGTLGZ4XDBmkKUS6dVcMqV0NJs6IfHciOSxF9xWTmlVpXMAcUst6MTxYDa5Ct3xsr56Y3rfIdJR_VYZemJpnU0a__vEIrHdsibZvQPzfufVssVAtjbFjx3iNk0_D8udslGp0D-y880hcppeuRP8umoSAlMzrFYQZCNQRjW7aFi5nphz5ZW3T6sCZKfQM5FTpr6I5MNpIJQWEPQTkcJjPt0k5_r1x-z8ZQL_s5Z1I9xx5_8ppUf47a6Xzo9j-kU2j2cDtTqm8rwIVh5nCnLir1n0AbJleq3TvUCyKDbyUjd-5HO923IGal3czL8Ijsv8a2P13hQoVXEPKYt4tZLZ8XJ9_DZFx5doL-m9iBVXg_J_U-xjKky5sJKsddWd9U_GTEMOAfcoTX0W76OKMz4M-FRfggxOjEZiisW1H036SgU9KkI0m8OlmNteqeOYk3WXa53yUm1QWX8CDipixVnoxDG_4odVy3y7ut9vueg4guvZEYBAbv5OUS04OGwtqFaptreD_JXVModTl2_8hg_BxgMJwZCvlp36N1ZA842gjqqUNOs7ADXRvfbpzlECqFK-dCGyPwHm3KEF8VfCiA1f_mmC01w=w1179-h662-no

 

Teraz chyba wypada wrocic i skonczyc to Pandowe cholerstwo...chyba, ze Rosiek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zajrzy tu i ówdzie, to sie coś zobaczy

To tym bardziej szkoda, że washa nie zrobiłeś Brud i kurz swoją drogą, ale bez tego to jakoś tam tak "płasko".

 

Bardzo elegancko wyszło Ci wykonanie wszystkich elementów we wnętrzu, zwłaszcza elektroniki, warto było powymieniać zestawowe mydło

 

Co to za pudełko z dwoma białymi tarczami, pod środkowym panelem deski rozdzielczej?

 

Możesz napisać w kilku zdaniach, jak zrobiłeś kontroler Chameleona?

 

 

 

dla odpoczynku od dziada walnalem sobie cos takiego.

Onkos, zaszalałeś z weatheringiem Chyba za bardzo... Ale technicznie bardzo mi się wykonanie podoba Zrób kiedyś jakąś ładną galerię tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla odpoczynku od dziada walnalem sobie cos takiego.

Onkos, zaszalałeś z weatheringiem Chyba za bardzo... Ale technicznie bardzo mi się wykonanie podoba Zrób kiedyś jakąś ładną galerię tego modelu.

 

Kubisz, ten model ma merytorycznie tak niewiele wspolnego z orginalem, ze i weathering nie moze byc rzeczywisty...

 

A wracajac do tematu. Makinen, mam nadzieje, ze na kazdym etapie sprawdzasz dopasowanie gory z dolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubisz- nie chciałem pakować się z washem na ryflowaną blachę. Jest tylko przetarta suchym pędzlem. Elektronika ma washa zrobionego.

Skrzynka Chameleona...jak to Ty mówisz: kilka dociętych kawałków plastiku . Zrobiłem pudełko z wycięciem z przodu, a w środek jakis element elektroniki ze szrotu.

Skrzyknę z zegarami widziałem na zdjęciu jakimś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubisz- nie chciałem pakować się z washem na ryflowaną blachę.

Ale tam jest nie tylko blacha ryflowana

 

 

Skrzyknę z zegarami widziałem na zdjęciu jakimś...

No dobra, wiem, o którym zdjęciu piszesz, ale co to jest? Na innych (nielicznych) zdjęciach wnętrza Cougara (4x4 i 6x6) nie widziałem nic takiego... Sam jestem ciekaw, co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sytuacja ma się tak- uniesiony świetnym występem skoczków i wygraną Lecha Poznań postanowiłem zając się środkiem. Przyciąłem boki wg wskazówek itd... Efekt( próba) złożenia tego badziewia w pasująca całość zaskoczyła się wyrwanie deski, oparć foteli, stolika z elektroniką.

image_zpsxntcatht.jpeg

Chuuuu... mnie strzelił!!!! Reaktywacji środka nie będzie, wiec zamykam pudło na głucho, o ile wogóle wrócę do tego gniota. Przyjemność robienia otwartych modeli zostawię sobie dla Tamiya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.