Skocz do zawartości

M2A2 BRADLEY O.I.F 1:35 Academy


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze jutro koniec starego roku nie chciałem zostać z zaległościami w nowym roku i skończyłem swojego, bradleya.

Model to academy w skali 1:35 został wykonany prosto z pudla bez dodatków,troszku żałuje ze nie dodałem metalowej lufy albo siatki na grille z fototrawienia na pewno wyglądałoby to lepiej,no cuz jest jak jest nic tego nie zmieni.Model pomalowałem pactrą nr.123 na to dość duża ilość sido (7 warstw z aero) z powodu chropowatej farby, która przeszkadzałaby w washu.

Wash wykonałem farbą olejna dla plastyków o kolorze czerń kostna potem troszku suchego pędzla i na koniec, pigmety.Na koniec dodam ze model ma gumowe gąski, których sie troszku obawiałem, ale nie było tak zile.

Ok teraz fotki:

ada32817a83266ccm.jpg

d5421997e599d741m.jpg

12f73be85cd6c287m.jpg

65fa56307397473dm.jpg

3f2655e4389c5bcem.jpg

0b052ff585cb7371m.jpg

 

 

Tak to wygląda liczę na wasze opinie te złe i te dobre zawsze można coś poprawić

P.S podziękowania dla Piotrka "Reggy" za wszelka pomoc i cierpliwe wysłuchiwanie moich pytani na GG,oraz reszty która pisze ciekawe rzeczy na forum.I mam prośbę do moderatora lub administratora zeby te moje foty ułożył jedna za druga bo nie wiem jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wcześniej wysyłałeś mi takie dobre fotki gdzie wszystko było ładnie widać a tu dałeś niektóre za jasne a inne za ciemne! Proszę zrób jeszcze jedną sesję w takim świetle jak robisz zawsze bo model jest naprawdę fajny i czysto zrobiony, a szczególnie podoba mi się Twój wash - świetnie wszystko podkreśla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Bradley Ci wyszedł, chociaż faktycznie przydałyby się lepsze fotki. Ale jeszcze fajniej by wszystko wyglądało, jak byś chociaż do kosza nawrzucał jakieś tobołki, lub kartony. (Mam na dysku parę plików z kartonami do drukowania, więc jakby co to daj znać.)

Co do błędów, to wygląda jakbyś, źle wkleił przednią część kosza na wieży - teraz coś może z niego wypaść. No i z tego co wiem, to anteny powinny być w kolorze zielonym.

 

I mam prośbę do moderatora lub administratora zeby te moje foty ułożył jedna za druga bo nie wiem jak to zrobić

Aby ułożyć zdjęcia jedno za drugim, musisz po prostu ustawić się na końcu linijki z kodem do fotki i wcisnąć klawisz Delete. I znowu przenieść się na koniec linijki i też wcisnąć Delete. A tak to wygląda po ułożeniu:

ada32817a83266ccm.jpgd5421997e599d741m.jpg12f73be85cd6c287m.jpg

65fa56307397473dm.jpg3f2655e4389c5bcem.jpg0b052ff585cb7371m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki mam nadzieje ze lepsze:

68983a1c7645df22m.jpg746c5fd9afce50a3m.jpge744118a46e30566m.jpg

 

63e2a026ef46acf9m.jpga4e60eb1c81a1bcem.jpgb70deffa2c9cdd4fm.jpg

 

 

Dzięki Tomek za podpowiedź ze zdjęciami, co do tego kosza to jak by nie kombinował to nie będzie przylegał do wierzy.Anteny są wklejone tymczasowo, ponieważ po pierwsze nie wiedziałem czy długość jest dobra a po drugie w instrukcji nie było żadnej wzmianki na temat ich koloru wiec jak mówisz ze maja być zielone to je tak malne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.