Skocz do zawartości

Hetzer 1:35


Witcher19pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może by tak na początek się przedstawić i coś jeszcze o modelu napisać? Byłoby miło.

Samo malowanie wyglada dość dobrze, I choć brak na nim urozmaiceń w kolorach, to kamo powoduje że nie rzuca się to tak w oczy.

Natomiast co nie wyszło w mojej opinii to zalana klejem bądź farbą siatka na tyle pojazdu, lina wykłada słabo, trochę niewytartego washa chyba zostało na jarzmie. Na sam koniec gąsienice. Generalnie to masz je zrobione na odwrót. To. Co widać metaliczne najpewniej byłoby pokryte rdzą bądź błotem lub kurzem, a krawędzie styku wytarte do metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Model jest z firmy Academy. Jeśli chodzi o sam model efekt końcowy jest dla mnie zadowalający ale każda opinia jest dla mnie wskazówką. Co do gąsienic możliwe że masz racje, będę musiał to sprawdzić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to pierwszy model to (w skali 1-6): "3". Jeżeli to piąty model, to: "2". Jeżeli to dziesiąty model to: "1". Z uwag ogólnych to za ciemny, "zaciapany" próbą jakiś efektów, zalany gdzieniegdzie klejem. gdzieniegdzie krzywy... Wygląda jakbyś chciał go szybko skończyć. Podsumowując, jest potencjał ale nie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba wash- konkretny, wyrazisty ale wystarczający.

Zdecydowanie słabo wyglądają detale jak zalana farbą siatka na tylnej płycie i lina.

Model jak dla mnie zbyt ciemny. Pigment na układzie jezdnym nie dodaje mu uroku. Gąski jak napisał bazylms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to pierwszy model to (w skali 1-6): "3". Jeżeli to piąty model, to: "2". Jeżeli to dziesiąty model to: "1". Z uwag ogólnych to za ciemny, "zaciapany" próbą jakiś efektów, zalany gdzieniegdzie klejem. gdzieniegdzie krzywy... Wygląda jakbyś chciał go szybko skończyć. Podsumowując, jest potencjał ale nie tym razem.

 

Ciekawa opinia, trochę zabawna ta twoja forma oceny, jeśli możesz sprecyzuj na przyszłość bardziej swoją opinie. Owszem tylna kratka jest trochę zalana farbą, twierdzisz że model gdzieniegdzie jest krzywy, "zacipany" i zalany klejem tylko nie napisałeś gdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzisz że model gdzieniegdzie jest krzywy, "zacipany" i zalany klejem tylko nie napisałeś gdzie .

 

"krzywy" - gąski, reflektor, uchwyty nie w osi symetrii...

"Zalany klejem" - kratka....

"Zacipany" - użyłem określenia "zaciapany" - rdza nawalona gdzie się dało, koła, gąski, km przetarty po całości....

 

Ciekawa opinia, trochę zabawna ta twoja forma oceny, jeśli możesz sprecyzuj na przyszłość bardziej swoją opinie.

 

Bardzo proszę. Jeżeli to twój pierwszy model w życiu to całkiem fajnie wyszedł. Jeżeli jest to któryś model z rzędu to kiepsko wygląda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego przyczepiłeś się gąsek ,bo na każdym zdjęciu są proste."Zalany klejem" -kratka tak zgadzam się. Nie zgodzę się co do rdzawych zacieków, których nigdy nie wykonuje w swoich modelach.

Do gąsienic użyłem pigmentów vallejo dark yellow i burnt umber, natomiast wash wykonałem farbkami artystycznymi(oleje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przyczepiłeś się ....

 

Do niczego się nie "przyczepiłem", wyrażam jedynie swoją opinię na temat modelu, który zaprezentowałeś na Forum. Jak każda, także moja opinia jest subiektywna, a ty możesz mieć inną. Ja nic przeciwko temu nie mam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.