Skocz do zawartości

Object XXX


KW-2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Niezła kupa złomu. Spawacze u mnie w zakładzie maja podobną. Przydałoby się ją trochę zróżnicować kolorystycznie.

 

Właśnie miałem taki zamysł, aby ta podstawka przedstawiała jakiś fragment planety zbudowanej z samego złomu, a w śród tych metali szlachetnych i nieszlachetnych przechadzać się będzie mój (jak to stwierdziliście) piekielny kurczak:D

Co do kolorystyki to próbowałem trochę się pobawić kolorkami ale, za każdym razem mi to nie wychodziło. Może masz jakąś wskazówkę. Bo mi weathering kiepsko wychodzi

 

606fa954b51f9bccgen.jpg

Nogi nie pasują do reszty. Przydało by się je rozbudować.

 

Na tym zdjęciu nogi kurczaka nie były jeszcze rozbudowane. Dodałem do nich takie wzmocnienia i teraz są masywniejsze i mocniejsze. Niedługo kolejna porcja fotek, bo wczoraj zacząłem malowanie, więc trochę się zmieniło.

 

Tak na marginesie to wymyśliłem takie motto dla tego projektu "Ze złomu powstałeś, w złom się obrócisz"

Model ma wyglądać tak jakby był zlepiony na szybko ze złomu, ale w tym chaosie mam być zachowana swego rodzaju harmonia i do tego efektu będę chciał zbliżyć mój model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z budowy

 

dd69bf804f3fce16gen.jpg

 

 

5bb2be2e1ffad195gen.jpg

 

 

784b80bd082af2d7gen.jpg

 

 

ab9bd6f0905f259agen.jpg

 

 

5a6af053413cd6adgen.jpg

 

 

Ja bym zrobił tak.

- elementy od konkretnych modeli na właściwe kolory. Na przykład. Koło od tygrysa dunkelgelb, koło od Shermana na US green itd.

- elementy 'dospawane' z odpadków walnął bym na rdzę w różnym stopniu zaawansowania. Gdzieniegdzie przebitki oryginalnej farby

- i całość stonować. W sensie, zeby na przykład koła od tygrysa i Shermana też podniszczyc, ale nie dewastowac, zachowując delikatny kontrast między nimi, a 'odpadami '.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melnikov

Dobry pomysł, sam o czymś takim myślałem. Zacząłem już malowanie, trochę inaczej niż to opisałeś, ale mogę jeszcze to zmodyfikować. Jak na razie pomalowałem wszystko na taki odcień szarego. Ale jakieś wstawki kolorystyczne można jeszcze spokojnie domalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.