Skocz do zawartości

Ocalić od zapomnienia- ciągnik CzTZ S-65,1/43,Hachette[041]


Kapitan1

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkursu Jesień 2017

 

Model zakwalifikowany do:

Klasa 5 - Dioramy

Kategoria Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Kategoria Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Kategoria Specjalna 4 - Najlepszy warsztat/model młodego modelarza (do lat 15-tu)

 

Warsztat TUTAJ

 

 

Witam,

Wreszcie przedstawiam galerię końcową mojej pracy wykonanej na konkurs Jesień 2017. Tak jak pisałem, przedstawia ona ciągnik CzTZ S-65 Staliniec porzucony w syberyjskiej tajdze. Pierwotny pomysł uległ zmianie (nie ukrywam, że było to spowodowane bardzo krótkim czasem przeznaczonym na zakończenie modelu). Miałem umieścić na dioramie kilka figurek poszukiwaczy, jednak po prostu nie wyrobiłem się w czasie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć gotowej dioramy:

W50mYyal.jpg

kMtgpWSl.jpg

QjLiDFml.jpg

hRKbeTrl.jpg

4ybBp0ml.jpg

qDGqpk8l.jpg

yDG5UWcl.jpg

n53OBgCl.jpg

W50mYyal.jpg

kMtgpWSl.jpg

QjLiDFml.jpg

xOCqjlEl.jpg

nfpCb5Dl.jpg

dCLVLKFl.jpg

yJMcbiKl.jpg

GZdEpdLl.jpg

W50mYyal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mnie się podobają smaczki w rodzaju: mech przy podstawie ściany czy rozsypane liście. Bardzo fajna dioramka i mimo że nie ma na niej figurek, to nie czuć ich braku. Nawet tytuł pracy może być sugestią do zlitowania się nad starym wrakiem. Brawo oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajne drzewka, roślinność. Ciekawa ściana domku (ale tylko ścianka bo to ziejące pustką, a wyeksponowane wnętrze już kiepsko wygląda). Ciągnik zbyt jednolicie pordzewiały - w całości wygląda tak samo, brak tu jakiejś różnorodności, smaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze;)

Hiwis- wnętrze nie będzie puste, mam zamiar dorobić trochę zniszczonych mebli, zerwane karnisze itp. rupiecie. Po prostu na konkurs nie wyrobiłem się w czasie. W ogóle teraz dorobiłem szyby w oknach, niektóre są powybijane, których nie ma na zdjęciach. Ale co do jednolitości traktora to się nie zgodzę, różnie to bywało z rdzewieniem, niekiedy wygląda to jeszcze bardziej jednolicie niż u mnie:

iuFUlxJl.jpg

LHtaZ6zl.jpg

EAOCLnul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niekiedy wygląda bardziej jednolicie niż u Ciebie - choć na zdjęciach które zamieściłeś widzę więcej różnorodnych efektów, ale nie chodzi o to by trzymać się idealnie zdjęcia "nudnego" obiektu ale by zrobić go realistycznie ale też atrakcyjnie i efektownie dla widza ;)

Czekam na wnętrze chaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.