Jump to content

SU-100 Zvezda 1:35


DRFT
 Share

Recommended Posts

Sam model technicznie fajnie poskładany do kupy, ale z tą podstawką to słabo. Suczka stoi na gruzowisku, a prawie nie ma na niej śladów pyłu czy innego kurzu. Gąsienice bardzo źle wyglądają, bo od razu widać że to jakieś pozwijane paski gumy (no powiedz sam, czy stalowe gąsienice mogły się tak zagiąć jak na lewej burcie czy po prawej stronie przed wozem?) Nie wiem też co miałoby wywołać takie uszkodzenia jak zdeformowane lewe koło napędowe czy zerwane prawe napinające. Słowem- scenka zupełnie nieprzemyślana. Gdybyś nie robił wraku, pewnie wyszedłby dużo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, gąsienice to fakt, słabo to wygląda, tak by się raczej nie powyginały. Przez te gumy nie można osiągnąć tych kątów przy zawijaniu, wszystko jest takie zaokrąglone i nawet na nie zniszczonym model gumiaki psują efekt końcowy.Szkoda że wiele modeli i nawet dwukrotnie droższych ma gumy w zestawie. Co do syfu na modelu, to chyba rzeczywiście jest tego za mało, samego kurzu czy pyłu. Jeśli chodzi o zniszczenia kół i ogólnie poniszczone czołgi to przeglądałem masę zdjęć i widziałem naprawdę dziwne akcje...

 

zli6pyqa.jpg

 

9fqltfpk.jpg

 

koła całe, wózki całe a i tak te przednie wylatują z dziury jakby nikt tego nie skręcił w fabryce.

 

 

x6qroy49.jpg

 

pozaginane, pozrywane, jakby ktoś na modelu obcęgami to rwał, to i sam bym nie wiedział co o tym myśleć.

 

 

ilfatl3g.jpg

 

To jest bardzo ciekawe, jak te przednie koło z tym kawałkiem stali sobie ładnie stoi ustawione jak do zdjęcia patrząc na to co się stało z przodem.

 

 

zqowu2jc.jpg

 

To mi się bardzo podoba, tak się głowie co tutaj się stało, gąsienice całe, nie widać żeby cos wybuchło a i teren prosty, a on sobie po prostu leży na dachu... Jest masa zdjęć z 2WŚ ze zniszczonymi pojazdami a niektóre są naprawdę dziwne . Dzięki za opinie, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.