Jump to content

filipsg

Members
 • Content Count

  951
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filipsg last won the day on June 29

filipsg had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

Personal Information

 • Location
  Puck/Gdańsk
 • Occupation
  Student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, czy znacie jakiś sklep, który sprowadza do Polski modele Grigorova? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę...
 2. filipsg

  Wódka 303

  Ciąg dalszy kapitalizowania historii, ani mnie to ziębi, ani grzeje. Retoryka marketingowców naciągana jak plandeka na żuku i aż ciężko się to czyta, ale niewątpliwie będą mieli wzięcie. Było w Polsce piwo z Misiem Wojtkiem, w UK mają piwko Spitfire, nihil novi. PS. Ale butelka w edycji D-Day kozacka, to im musicie przyznać
 3. Dawno nie widziałem perskiego Tornada, a tu proszę. Pozamiatałeś, piękny ci on.
 4. Cześć, sprzedam rozpoczęty, uroczy (zgodnie z nazwą producenta) model Sea Kinga w skali tyciej. W zestawie malowania dla trzech śmigłowców, w tym jedno, wyjątkowo piękne, dla belgijskiej "Black Beauty". Zestaw kompletny, jedyne co zdążyłem zrobić to wkleić uchwyt na śmigło w kadłub, zamalować wnętrze na czarno, oraz usunąć część kołków ustalających w kadłubie, żeby można było łatwiej pasować części na sucho - nawet połowa kołków trzyma sztywno i mocno. Model jest oryginalnie sprzedawany w woreczku foliowym, mogę znaleźć mu jakieś zastępcze pudełko. Cena - 25 zł plus wysyłka, możliwy odbiór w Gdańsku.
 5. Zgadzam się z przedmówcą, kompozycja scenki coś nie leży. Poza tym trochę gryzie mnie w oczy "Wara" na płocie, raz że to dość bezsensowne miejsce do wywieszenia, a dwa że wygląda jak sztywna sztaluga a nie cienki plakat. Rozumiem że chciałeś dodać dynamiki samochodowi pancernemu tymi łuskami porozrzucanymi na dachu, ale kompletne naboje oparte o ścianę wieży się zupełnie kupy nie trzymają. Całość jednak jest fajna, podoba mi się zwłaszcza ten ufajdany gołębnik pod dachem
 6. Cześć, szukam kalkomanii do Achillesa w 1/35. Mile widziane polskie, ale przyjmę też inne opcje. Pozdrawiam Filip
 7. Bodaj najładniejszy schemat kolorów w RAFie. Pobrudzony w sam raz, perełka.
 8. Wypuszczać swój model równo z P.11 z IBG, toż to marketingowe samobójstwo
 9. Gwoli ścisłości to cała linia japońskich międzywojennych niszczycieli tak miała, czyli jeszcze typy Momi, Minekaze, Kamikaze i Wakatake Właśnie, Hasegawa zrobiła kiedyś model Momi, to byłby dopiero kozacki temat na projekt!
 10. Łe, myślałem że to jakiś sequel Airfix Dogfightera... 😉
 11. Z tym kręceniem się kółek pisałem tak pół żartem, pół serio. Chodzi przede wszystkim o zapadnięcia tworzywa i o wspomniany brak szczeliny, w którego słabą widoczność raczej nie wierzę... Można by rozbić osłonę na trzy części, z których jedną będzie stanowić nie pełnowymiarowe koło, ale np. lekko spłaszczone 3/5 albo 2/3 koła, tak żeby nie rozepchnęło osłon i żeby wyglądało porządnie z zewnątrz.
 12. Nawet zupełnie beznadziejny, coś takiego mogło przejść 20 lat temu... mam nadzieję, że dla P.24 będą już eleganckie osłony. Że nie można zakręcić śmigiełkiem, to przeżyję, ale żeby nie dało się zakręcić kółkiem?
 13. Aleście wybrali, szanuję za temat! Może też bym się skusił...
 14. Czołem, ostatnimi czasy wzięło mnie na Wielką Wojnę, i o ile mamy ostatnimi czasy wysyp czołgów, ciężarówek i wozów pancernych Ententy, o tyle nie widziałem żadnego lądowego sprzętu II Rzeszy, pomijając oczywiście zdobyczne Marki i Austiny. Czy naprawdę nie ma żadnych niemieckich dział, ciężarówek ani czegokolwiek z lat 1914-18 we wtrysku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.