Jump to content

filipsg

Members
 • Posts

  1,347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filipsg last won the day on June 29 2019

filipsg had the most liked content!

Reputation

138 Excellent

Personal Information

 • Location
  Puck/Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy są jakieś ploteczki o kolejnych modelach Eduarda w 1:144? Dawno nie przepakowali jakiegoś Platza...
 2. Współpraca Takoma i Snowmana coraz bardziej mi się podoba, szykuje się przepak ich Gearinga
 3. Albatros na zbiorniku jest przeuroczy myślałem że nasze Suki nadają się już tylko do szkolenia i robienia za cele (czyli też do szkolenia), a tu proszę, dochodzi jeszcze rola... kulturotwórcza!
 4. No jasny gwint, wiedziałem że jak kupię Hobby2000 i uzbroję się w dodatki to ktoś wyda nowego, ale nie wiedziałem że aż na takim poziomie I jeszcze pełen komplet malowań spod Midway... Rozbili bank.
 5. No fajny, fajny, ale z tymi zaciekami i przepłowieniami wygląda miejscami gorzej niż Bonhomme Richard po pożarze
 6. Wincyj Jamatów, więcej, rynek wytrzyma
 7. Cześć, kupię kalkomanie dla F-14 eskadry Jolly Rogers - dowolnego pochodzenia i z dowolnego okresu służby w 1:72, ale najmilej widziane samoloty z Pustynnej Burzy
 8. Gros ich zespołu to ludzie z Wingnut Wings.
 9. Słabo to widzę, na peryskopach nie ma wizjerów
 10. Kapitalny pomysł, wieczko musi zostać Ale ja bym rozważył obniżenie peryskopów, raz że te zestawowe wyglądają bardzo średnio, a dwa że na powierzchni raczej nie były wysuwane.
 11. Takom zapowiedział premierę Derfflingera i Lutzowa w 1/700! Czy będzie lepszy od Flyhawka, a może wykorzysta ich wypraski - nie wiem, ale grunt że jest full hull Zapowiedziano też edycję limitowaną z dwoma krążownikami od linii wodnej razem ze sterowcem typu Q w 1/700, najpewniej żywicznym.
 12. Nowa i ostateczna cena - 80 złotych Model wisi na OLX z przesyłką paczkomatem za równe 5 złotych: https://www.olx.pl/d/oferta/s-model-matilda-ii-soviet-army-172-dwa-czolgi-w-zestawie-CID767-IDKrHEy.html
 13. Trochę szkoda, że to nie 1:35, pięknie wyglądałby razem ze "świnią" włoskich płetwonurków i kutrem torpedowym od Italerki. Tak czy inaczej, konstrukcja kapitalna, wygląda jak coś sprzed Wielkiej Wojny
 14. A jak się do tej sytuacji mają inne firmy powiązane z Hong-Kongiem, jak Takom?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.