Jump to content

filipsg

Members
 • Content Count

  986
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filipsg last won the day on June 29 2019

filipsg had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Personal Information

 • Location
  Puck/Gdańsk
 • Occupation
  Student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O, skoro pojawił się tak piękny wątek, to mam pytanie do panów kolegów - znalazłyby się jakieś zdjęcia z występów 1. DLMW podczas pokazów w Gdyni w 1998? Szczególnie poszukuję zdjęć naszych ołówków, które latały wtedy w parze - 0800 i 0876. To były moje pierwsze pokazy lotnicze, byłem na nich świeżo upieczonym dwulatkiem, więc i zdjęć żadnych stamtąd nie przywiozłem
 2. Święta w tym roku przyszły wcześnie, blacmanowe warsztaty ruszyły 😍
 3. Ależ kozackie zdjęcia. Planujesz jakoś uzupełnić oznakowania względem tego, co do pudełka wrzuciło Hobby 2000? Paskudnie poskąpili napisów eksploatacyjnych. Fakt, brak naprawdę porządnego Dauntlessa w 72 to przykry żart. Taka sama sytuacja jest z całym lotnictwem pokładowym US Navy poza myśliwcami i Helldiverem - a przecież taki Avenger, czy Dauntless to cudne tematy są...
 4. Toż to najpiękniejszy bombowiec tamtej wojny! Podglądam, mój też czeka w magazynie i waham się między Partem a własnym rękodziełem. Jakie malowanie?
 5. Inflacja, Panie, inflacja. Ale sprzedawcy z allegro chyba kwarantanna zaszkodziła.
 6. Współpraca Flyhawka z Pit-Roadem nie ogranicza się tylko do Kagero - zapowiedziano już na przykład Pit-Roadowego Bismarcka ze Swordfishami Flyhawka. Mogą wyjść z tej współpracy ciekawe rzeczy. Ale zastanawia mnie inna kwestia - Pit-Road wydawał w Japonii wszystkie modele Trumpetera - na czym opierała się ta współpraca, czy te spółki były w jakiś sposób ze sobą powiązane? I czy w takim razie byłaby szansa na modele Trumpetera tuningowane częściami Flyhawka?
 7. Zwracam honor - faktycznie zanosi się na model Flyhawka pod szyldem PR. Ciekawe, kiedy pojawią się dedykowane flajhołkowe blaszki - bo chyba jeszcze nic takiego nie zapowiadano?
 8. Można zamykać forum, nic piękniejszego się już tu nie pojawi. Mistrzostwo świata.
 9. Na stronie modelu pojawiły się kolejne grafiki, i wynika z nich, że Flyhawk mógł odpowiadać za wyrzutnie torped i wieże dział, bo one akurat wyglądają miodnie. Cała reszta wypada chyba gorzej niż najnowsze Fujimi.
 10. Z tego co widzę, sprzedają samego half-tracka w cenie sprzedawanego wcześniej zestawu 3 pojazdów - nie opłaca się 😉
 11. Cześć, kupię Half-tracka z zestawu Academy w cenie do 25 zł. Może być bez kalkomanii, interesuje mnie tylko kompletny pojazd. Pozdrawiam Filip
 12. Piękny jest, pobrudzony w sam raz i kapitalnie sklejony. Z kwestii merytorycznych, to trochę nie rozumiem czemu Wildcaty pomalowałeś na znacznie ciemniejszy kolor niż Devastatory - lotnictwo USN, a zwłaszcza to bazujące na Yorktownie, było wtedy jednolite pod względem kolorystyki, chyba że o czymś nie wiem.
 13. Fajowy! Jeśli mogę coś na przyszłość doradzić, to chyba nie washowałbym w tej skali samolotów, zwłaszcza z takimi pancernymi liniami podziału - realizmu to nie dodaje...
 14. Widać po ryflowaniu pokładu, że to nie jest ten sam poziom co flajhołkowy flajhołk. Ale i pit-road sam z siebie mocno się poprawił jakościowo, ten model może zawalczyć z nowymi Kagero od Fujimi.
 15. https://www.airfix.com/uk-en/news/workbench/new-spitfire-kit-joins-the-airfix-ranks Airfix chwali się renderkami swojego nadlatującego Spita Vc... i wygląda to naprawdę fajnie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.