Skocz do zawartości

Wojna Pokoleń (Jagtiger Reinkarnacja)


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi fotek przy naturalnym świetle, z niebem w tle. One pokazałyby kalsę tej dioramki .Obserwując ją w warsztacie, człowiek sie przyzwyczaił.

I nie czuje sie rozjechany perfekcja wykonania. Bo się opatrzył.

Zdjecia w planerze dały by jej nowy wymiar.

Ps. Gratuluje pierwszej stronki Zdecydowanie sie należała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ,że wszystko jest tu pomalowane genialnie!!!!

Butle na gaz, beczki po paliwie, wrak garbusa, itp.

No może z wyjatkiem dziadka, który ma plastelinowe wdzianko:-)

Ogólnie szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, figurki mi się kompletnie nie podobają ale reszta, ten klimat, te wykonanie i sam pomysł. 5+ ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone wdzianko. Ono mi też się nie podoba. Sory Sebastian, ale przy tak perfekcyjnym wykonaniu takie plastelinowo-gumowe odzienie, w kolorze, który był w tamtych czasach nie modny rzuca się w oczy.

Namolowałbyś na nim kratę, to by był przebój!!!.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiton

Zielone wdzianko. Ono mi też się nie podoba. Sory Sebastian, ale przy tak perfekcyjnym wykonaniu takie plastelinowo-gumowe odzienie, w kolorze, który był w tamtych czasach nie modny rzuca się w oczy.

Namolowałbyś na nim kratę, to by był przebój!!!.

Przecież "akcja" dioramy nie odbywa się w Szkocji !

Dla mnie figurka jest cool w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

rowniez dolanczam do grupy zachwycajacej sie ta dioramką bo naprawde jest czym swietny pomysl i ciekawa realizacja, od strony warsztatowej nie moge sie do niczego przyczepic wszystko wykonane jak na moj gust wzorowo, rozmieszczenie tych wszystkich pojedynczych ogniwech i tej całej masy detali mimo iz wydaje sie przypadkowe "efekt bałaganu" jest zrobione w bardzo przemyslany sposob przez coe wszystko ładnie sie komponuje ze soba i miło sie patrzy na twoja prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie,

 

to tak jest czasami że koncepcja przyjęta na początku wydaje się chaotyczna dla obserwatorów, niektóre rzeczy są niezrozumiałe wręcz rażą pewnym niedopasowaniem i dopiero szereg zabiegów podążających za treścią - wizją wymyśloną tworzy spójną całość.

Z tego powodu zamęczam zdjęciami tygrysa w warsztacie, moim celem jest pokazanie że ukształtowanie wizji następuje wraz z kolejnymi etapami prac. Nie da się zrobić wszystkiego na raz. Modelarstwo to etapowość. Szczególnie dotyczy to dioram. Pewne kontrowersje pojawiające się typu za bardzo zniszczony, ubłocony itp. na początku drogi są niezrozumiałe lub wręcz rażące dla obserwatora. I tu nie można ulegać pokusą szybkich zmian. Trzeba się trzymać swojego toku prac aby finał był godny pochwał jakie od Was otrzymałem.

Jeszcze raz za nie dziekuję i zapraszam do mojego warsztatu na kolejne boje Tygrysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie co Ci się nie podoba ....( zbliżenie 400%)

 

to nie jest jeszcze perfekcjonizm a ty do tego gatunku na bank należysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.