Skocz do zawartości

Su-34 Zvezda 1/72


Psar77

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kapałem i kapałem tymi fotkami, aż wreszcie się doczekałem i kolega porobił porządne wiec można rzucić Sukę na pożarcie forumowych prosów :-)
W sumie większość opisana w wątku wiec tutaj tylko szybko przypomnę, że to przepak Italeri, żmudna robota, ale sporo się dzięki niej nauczyłem, co mam nadzieje zaprocentuje w niedalekiej przyszłości podczas prac nad Tomcatem z Revella, którego robię od jakiegoś czasu :-)
Od siebie: zasobniki na końcach skrzydeł, oddzielone klapy i stery, blachy w kokpicie, "firanki" na szybach, FODy oraz drabinka i osłona przedniego podwozia.
Smacznego :-D

A22kCJJ.jpg

GMWWeI9.jpg

kylug1Z.jpg

18YiWbU.jpg

0TFrXyA.jpg

FNBhNDK.jpg

myuvGm1.jpg

qs1HN52.jpg

h2YGPce.jpg

i1fqupY.jpg

9tYQCR0.jpg

AobHy1v.jpg

Z5z9aQK.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mbrnnr napisał:

Farby mieszałeś sam? Spód wygląda dobrze, góra pasuje ciut mniej. Choć w warsztacie różnie to wyglądało. 

Na żywo wygląda lepiej - tutaj trochę za bardzo wpada w granatowy. Używałem Russian Aircraft Grey z serii 40th Anniversary MrColor - chyba Solo mi ja polecił. Może na tej fotce poniżej będzie lepiej widac kolor ?

IUVgFPG.jpg?1

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karambolis8 napisał:

Mi troszkę brakuje zróżnicowania metalu na silnikach i zbyt ciemny wash na spodzie. Co następne? :)

Starałem się z tymi silnikami (poszedł tam clear orange i clear blue) ale trochę za mało - następnym razem odważniej sobie będę poczynał ? Wash na spodzie za ciemny - to fakt - największa chyba bolączka tego modelu, ale przy następnym będzie lepiej ?
Aktualnie mam przygotowanego do kalek MiGa-21 MF z Edka w 72, ale to samoskładające się klocki lego i robiony dla sportu bez większej podniety, natomiast w tej chwili dłubię przy F-14D z Revella tez w 72 i jest to już większe wyzwanie ? Ale po warsztatach Rydza w Bytomiu nabrałem chęci do eksperymentów na tym Tomcacie. Może niedługo się pochwalę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten samolot. To nowe malowanie nie jest specjalnie ładne, ale samolot jest śliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.