Jump to content

Problem z wężem


Recommended Posts

Cześć

Mam problem z wężem Amazing art AA-24. Przy ostatnim malowaniu jego końcówka "wyskoczyła" z mocowania w gwincie (na zdjęciu zaznaczyłem, o który element dokładnie mi chodzi). Pomyślałem, że być może wynika to z za dużego ciśnienia, po skręceniu zaworu na butli wąż wprawdzie już nie wyskakiwał, ale nadal mogłem zauważyć, że końcówka wysuwa się z mocowania przez co wciąż bałem się powtórki. Chciałbym w związku z tym zapytać, czy taki wąż da się w jakiś sposób doszczelnić, a jeśli nie, to czy na taki sprzęt udzielana jest jakakolwiek gwarancja (na stronie sklepu nie ma o tym w ogóle wzmianki)?

Pozdrawiam

wąż.png

Link to post
Share on other sites

Możesz zacisnąć opaską metalową ( taką jak na wężach np od płynu chłodzącego w samochodach, taki mini rozmiar powinien być osiągalny w każdym "metalowym sklepie") lub zdjąć z węża zakuwkę (ten metalowy element) nałożyć na końcówkę  i wtedy zacisnąć wąż na króćcu np dwoma opaskami elastycznymi. Gumowa część węża musi być obowiązkowo w płóciennym oplocie, inaczej zrobi ci się balon i pierdyknie przy byle psikaniu. Przerabiałem ten problem z identycznym wężem, teraz działa bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.