Skocz do zawartości

IŁ-2 w 1:48


slawek632

Rekomendowane odpowiedzi

Poza lufą, dla mnie rewelacja. Bardzo realistycznie wyglądajacy model.

Nie wiem skąd ten brak entuzjazmu.

Moze bardziej poodpryskiwałbym centropłat przy kabinie, ze wzgledy na intensywny ruch pieszy. Ale z drugiej strony te samoloty miały na ogół dosyć krótki okres życia. Ale ubrudzenie fajne. Można by jeszcze dodać ochlapany drobinkami błota spód w obszarze, gdzie strumień zasmigłowy mógł te drobinki podrywać. ale jesli to srodek zimy to OK.

No to sam sobie zaprzeczyłem i deszedłem do wniosku,że Twój model jest BARDZO dobry i realistyczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie uwagi zaraz oczywiscie poprawie km fajna jest ta kontrola jakosci bo dzieki niej wyrob koncowy zyskuje na wartosci Wydechy to orginaly tylko lekko dopracowane pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dalszej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek632 aja mam tylko pytanie bo ciekawią mnie te białe plamy na skrzydłach i kadłubie, wyglądają na takie niedomalowane, ma to jakiś cel? Ciekawi mnie dlaczego tak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wykonany model, sam walczyłem z tym tematem ale mój model wyszedł znacznie gorzej od tego.

Co do uwag to tylko gwiazdy na spodzie skrzydeł, chyba powinny być bardziej wypłowiałe i przybrudzone, tak jak powierzchnie obok.

Lufy na zdj. 1 będę bronił - moim zdaniem wszystko jest ok, lufy działka i karabinu nie były umieszczane w jednej linii, tylko właśnie tak jak to widać na tej fotce.

No i białe plamy też są właściwe, zimowy kamuflaż był malowany ręcznie bodajże wapnem i z czasem schodził w sposób taki jak przedstawił autor modelu.

Tak więc moim zdaniem pierwsza klasa, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Krzysiek za Twoja opinie mowiac prawde ogladalem Twojego szturmowika i mialem nadzieje ze osiagne podobny poziom tym bardziej cenna jest dla mnie twoja opinia.Mysle tez ze juz nie bede pisal na temat bialych plam zimowego kamo bo wytlumaczyles to idealni.Gwiazdy na spodzie zeczywiscie kluja czystoscia zauwazylem to dopiero na zdjeciach pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slady z wydechow sa tylko slabo widoczne na tych fotkach.Gulus polecam ten zestaw szczegolnie ze teraz za mniejsza kase mozesz nabyc zestawy albo italerki lub edka ktore sa przepakiem AM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.